1671011155 koton ayd odul toreni

Koton, 9. Kez Üst Üste En Beğenilen Kadın Giyim Markası Oldu

Koton; AYD – Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından her yıl düzenlenen, AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markalarını AKADEMETRE Türkiye iş birliğiyle, müşteri tercihlerine göre tespit eden yarışmada 9.kez “En Beğenilen Kadın Giyim Marka” ödülüyle beraber “Anchor Mağaza” ödülüne de layık görüldü! 

Moda ve parakende öncüsü Koton’a, AYD – Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından AKADEMETRE Türkiye iş birliğiyle, 13 Aralık Salı günü gerçekleşen yarışmada ödüller yağdı. Bu sene 9.kez “En Beğenilen Kadın Giyim Marka” ödülünü alan Koton, “Anchor Mağaza” ödülünün de sahibi oldu. 

Türkiye çapında yapılan araştırmalarda, tüketici yorumlarıyla tespit edilen sonuçlar doğrultusunda verilen AYD ödüllerinde Koton, 2012 yılından bu yana, 9 kez En Beğenilen Kadın Giyim Markası oldu. Koton, tamamen tüketici yorumlarına ve araştırmalara dayanan bağımsız bir yarışma formatında, halkın takdiri ile bir numara olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. 19 farklı kategoride birinci olmaya hak kazanan markalar ödüllendirilirken, Koton bu sene Anchor Mağaza ödülüyle birlikte iki ödüle layık görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir