kolayetic entegrasyon 1

Kolayetic ile E-Ticaret Operasyonlarınızı Kolaylaştırın!

damattween

Kolayetic, 2020 sonu ürün geliştirilmesine başlanmış olup 2021 Nisan ayında “Kolayetic Yazılım Sistemleri Ticaret Limited” olarak şirketleşmiştir.  Kolayetic satıcı paneli, Ağustos ayında stabil hale getirilmiştir. Emirhan Emeksiz ve Raşit Şahin kurucu ortaklarıdır. Şu an ekibin 8 kişi olduğunu hatırlatmakta fayda var. Kolayetic.com, 1164 kayıtlı kullanıcıya sahip olup 129 adet ödemeye dönüşmüş müşteriye sahiptir.

Bulut tabanlı olup tüm kullanıcıların e-ticaret operasyonlarını tek bir panelden hızlı, stabil, kolay ara yüzle yapmasına olanak tanıyan SAAS çözüm bir girişimdir. Kolayetic.com, tüm müşterilerine 7/24 hızlı destek garantisini vermektedir. Yaşanacak tüm problemde yanında olduğunun garantisini verir.

reklam banner

Kolayetic.com tanıyın:

  • Toplu Fatura

Aynı anda yüzlerce faturayı tek bir butonla kesin. Aynı zamanda kargo barkodunu da faturanıza entegre edin, eşleştirme yapmadan zamandan tasarruf edin. 100 faturayı 15 dakikada çıkarın!

  • Anlık Sipariş ve Kargo Takip

Pazaryerlerinde veya e-ticaret sitesinde satılan ürünleriniz anında panele yansır.

E-ticaret sitesinde satılan ürünleriniz kargoya verildiğinde anında takibe düşer. Pazaryerlerinde ise gönderilen kargo verisi anında işlenip takibe düşer.

  • Tek Tuşla Ürün Listeleme

Tüm pazar yerlerine aynı anda yükleme yapabilir ya da sadece satış yaptığınız pazar yerine ürün eklemesi yapılabilir. (Bu seçenek markanın tamamen hangi pazar yerinde ürün satış yaptığına bağlıdır.)

E-ticaret sitesini de aynı şekilde tek tuşla ürün yükleme yapılır.

  • Raporlama ve Analiz

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık cirolarınızı görebilirsiniz. Hangi ürününüz daha fazla satılmış, hangi kişi/firma satın almış, analizlerini yapıp; gelecek ay dönemlere hazırlık yapın!

  • Pazar Yeri Kampanya Hesaplama

Pazar yerlerinde dönemlik kampanyalara girerken, uzun saatler boyu ürünlerin kâr-zararını hesaplamakla uğraşmayın! Kolaytools, bunu dakikalar içinde yapar.

  • Kâr Marjı hesaplama

Haftalık pazar yerlerinden gelen ekstrelerde net kârınız belirtilmemektedir. Exeli yükleyin, net kârınız hızlıca belli olsun.

  • BuyBOX

Pazar yerlerinde ürününüz sürekli 1. sırada olacak. Fiyat güncellemelerini otomatik olarak anında öğrenip, yapay zeka sizin yerinize işlem yapar. (Uyurken bile.)

  • B2B

Pazar yerlerinde sattığınız ürünleri, toptan şekilde farklı fiyatlandırma ile satabilirsiniz. Bu satışları panelden hızlıca takip edebilir, hızlı bir şekilde fiyat yapılandırmasına gidebilirsiniz.

Toptan satıyorsanız, ürünlerinizi hızlıca pazar yerlerine aktarabilir ve e-ticarete başlayabilirsiniz.

Kolayetic, işletmene zaman kazandırır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir