kfc yeminli lezzet tercumani yeni reklam kampanyasi

KFC Türkiye’nin Yeni Reklam Filmi Yayında

ds-damat

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye, yeni reklam kampanyasında Yeminli Lezzet Tercümanı ile ayrıştırıcı lezzetinin altına çiziyor. Filmde Yeminli Lezzet Tercümanı Kemal Fuat Civelek lezzetten konuşamayanların hislerine tercüman oluyor.

Reklam filminde lezzetli ötesi lezzetlerin tercümanı olmaya yemin etmiş Yeminli Lezzet Tercümanı Kemal Fuat Civelek, KFC tavuğundan aldığı ısırıklar ile lezzetten kendinden geçenlerin hislerinin tercümanı oluyor. Kampanyada farklı tüketim anlarında çıtır KFC tavuklarını yerken tanık olduğumuz gençlerin deneyimleri iştah kabartırken, Yeminli Lezzet Tercümanı’nın esprili simultane çevirisi filmin eğlence dozunu artırıyor.

KFC Türkiye olarak pazarlama stratejilerini misafir iç görüleri ışığında oluşturduklarını belirten KFC Türkiye CMO’su Özkan Özyavuz; yeni reklam kampanyası için “Modern yaşamın temposunda hızlı yeme eğilimi artarken, lezzetten ödün verilmeye başlandığını gördük. Ancak tüketici araştırmalarımızda da misafirlerimiz ayrıştırıcı lezzetimizin altını çiziyor. Buradan yola çıkarak tüm iletişim kampanyalarımızda lezzeti, çok duyulu bir deneyim olarak ele alıp işitsel ve görsel unsurlarla tat ve koku duyularını aynı anda harekete geçirmeyi hedefliyoruz. Yeni filmimizde; restoranda, evde, arabada, hatta lunaparkta ürünlerimizi yerken lezzetten kendini şaşıranların deneyimlerini Yeminli Lezzet Tercüman’ımızdan dinliyoruz” dedi.

Televizyon, açık hava, dijital platformlar ve sosyal medyada yayınlanacak olan kampanya filmi BLAB imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda Evin Dooms’un oturduğu reklam filminin yapımcılığını HANN üstleniyor.

KFC Türkiye Reklam Künyesi

Reklam Veren: KFC Türkiye (İŞ Gıda)

Pazarlama Direktörü: Özkan Özyavuz

Marka Müdürü: Aslı Gazioğlu

Dijital Pazarlama Müdürü: Halil Söyler

Marka Müdür Yardımcısı: Beyza Kaya

Dijital Pazarlama Kıdemli Uzmanı: Bengü Ayaz  

Reklam Ajansı: BLAB İstanbul

Yapım Şirketi: HANN Yapım

Yönetmen: Evin Dooms

Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış

Post Prodüksiyon: Pixel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir