Jelibon Sour Patch Kids’ten İlk Konsept Mağaza

ds-damat

Mondelez International’ın Türkiye’de Jelibon markası altında ürettiği Sour Patch Kids, Amerika’daki ilk büyük konsept mağazasını açtı. Renkli ve eğlenceli bir dünyası olan Sour Patch Kids, New York şehrindeki ilk konsept mağazası ile bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor.

Amerika’nın bir numaralı, Türkiye’nin ilk ekşi şekeri Sour Patch Kids, bir ilke imza atarak Amerika’daki ilk büyük konsept mağazası ile tüketicilerini ağırlıyor. ‘Önce ekşi, sonra tatlı’ konseptiyle damakları benzersiz bir tat ile tanıştıran Sour Patch Kids, yeni konsept mağazasında ziyaretçilerinin kendi şekerleme karışımlarını yaratmalarına, sınırlı sayıda üretilen tasarım ürünlere erişmelerine, Sour Patch Kids şeker barını deneyimlemelerine ve şefler tarafından özel olarak hazırlanan önce ekşi, sonra tatlı dondurma, kurabiye ve smoothie gibi tatlıların lezzetine varmalarına olanak tanıyor.

“Al-Çık” menüsüyle şeker severleri ağırlayan Sour Patch Kids, damakları şaşırtan ekşi kristal şeker taneleri ve içindeki tatlı jelli şekeriyle yaz aylarının favorisi olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir