E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

İzlenmesi Gereken 10 Pazarlama ve Reklamcılık Filmi

Bazen okuduğun, dinlediğin şeylerden daha çok gördüklerin veya olay senin başından geçmese de birebir tanık oldukların etkiler seni. Tıpkı buradaki baş karakterlerin yaşadıkları olaylara tanık olacağın gibi. İyi seyirler.

1)Joy

Sevmediği bir işte çalışan, annesine ve eski eşinden olan çocuklarına karşı sorumlulukları olan bir kadının icat ettiği bir inovasyon sayesinde tüm dünyası değişiyor. Ancak her başarı karşılıksız mı olur?

2)The Billionaire

Genç bir milyarderin hayatından esinlenilen gerçek bir hikayedir. Filmde Tayland’lı bir gencin video oyununa bağımlı bir milyarder olma süreci gösteriliyor.

3)The Pursuit of Happyness

Yatırım yaptığı cihaz nedeniyle hayatı altüst olan bir adamın hikayesidir. Bu hikayede ona küçük bir kahraman da eşlik ediyor. Bu hikaye mutlu sonla bitecek mi?

4)The Wolf of Wall Street

Jordan küçük bir katipken zengin insanları dolandırarak finans dünyasını yöneten bir adam olmuştur. Ancak kazandığı bu parayı da aynı hızla tüketerek pis bir hayata saplanır.

5)Our Brand is Crisis

Bir Amerikalı siyasi danışmanına Bolivya başkanının yeniden seçimleri kazanmasını sağlamak üzere bir görev veriliyor. Bu zorlu görevi başarabilecek mi?

6)The Social Network

Bir başarı hikayesi: Facebook. Mark Zuckerberg’i Jesse Eisenber canlandırırken Facebook’un kuruluş sürecine tanıklık ediyor yaşanılan zorlukları hissediyoruz.

7)Morning Glory

Bir televizyon kanalında kanaldaki bir haber yapımcısı ile deneyimli sunucu arasındaki sıkı mücadele anlatılıyor.Bu rekabet aşka dönüşür mü?

8)The Big Short

Bir grup finansçı ABD’deki konut ve kredi balonunu öngörüp bundan yararlanarak servet kazanırlar. Bu serveti ellerinde tutabilecekler mi?

9) The Ides of March

Genç bir idealist,bir parti adayına başkanlık seçimlerinde yardım edecektir. Ancak bunu yaparken bir karar vermek zorundadır: Başarı mı erdem mi?

10)99 Francs

Reklamcılık sektörünü en saf haliyle gözler önüne seren bu filmde Octave hala reklamcılık sektöründe çalışmak isteyecek mi?

6 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir