E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

IT Forum Turkey 29 0cak’da Fairmont Quasar Hotel’de!

Pazarlama Türkiye olarak basın sponsoru olduğumuz IT Forum TurkeyIAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019tarihinde Fairmont Quasar Hotel‘de 500 üst düzey yöneticinin 15’in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek.

Genel olarak ele alınacak konular arasında; Yapay Zeka, Dijital Dönüşüm, IoT, Endüstri 4.0, Bulut, Data ve Güvenlik, 5G, Mobilite, Akıllı Şehirler, Blockchain konuları bulunuyor.

Hitap edilen sektörler ise; Enerji, Perakende, Üretim, Finans, Sigorta, İnşaat, Tekstil, Eğitim, Sağlık, Tarım, Lojistik, Hukuk, Tedarik, Medya, Start-up olarak açıklandı.

Etkinliğe Türkiye’den STK’lardan, Belediye, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından, Sağlayıcı ve Son Kullanıcı firmalardan katılım sağlanacaktır. Amazon Web Services firmasının altın sponsor olduğu etkinliğin gümüş sponsorları Ericsson ve arvato, bronz sponsorları Deloitte ve Sendpulse oldu. Diğer sponsor ve partnerleri görmek için tıklayabilirsiniz.

Türkiye yanında, uluslararası dikkati de üzerine çeken IT Forum, birçok uluslararası dernek, kurum ve kuruluş tarafından desteklenmektedir.

Bunun yanında IT Forum, katılımcılarına sunduğu  Matchmaking Service hizmeti ile onların “yeni iş ortaklıkları geliştirmek” amacına hizmet etmektedir. Bu hizmet ile; katılımcılar arasında istediğiniz sektör ve/veya pozisyonu filtreleyebilir, ilgili kişi ile iletişime geçebilir ve etkinlik günü sizlere özel tahsis edilmiş masada toplantı yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Pazarlama Türkiye referansı ile IT Forum etkinliğinden %25 indirimli olarak faydalanabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için IT Forum ekibi ile info@effuture.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir