E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Instagram Yorum Rekoru 3.8 Milyon Yorum İle Beşiktaş’ta. #CometoBeşiktaş

Son iki sezonu şampiyonlukla kapatan Beşiktaş taraftarı yaz transfer döneminde de kulübünden bahsettirmeyi başarıyor. Günümüzde dijital iletişimin hiç de yadsınamayacak bir konu olduğunun farkında olan Beşiktaş taraftarı #cometobesiktas hashtag’i ile örgütlenerek Portekizli yıldız Pepe’nin transferinin gerçekleşmesinde büyük bir başarı sağladı.

                                             

Bu başarının ardından hızını alamayan Beşiktaş taraftarı transferi gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz belli olmayan “Diego Costa” için #cometobesiktas kampanyası başlattı. Bu kampanya ile 10 Temmuz Pazartesi gününe kadar Diego Costa’nın instagram’daki bir paylaşımına 3.8 milyon mesaj bıraktı. Bu rakam instagram açısından bir fotoğrafa gelen en çok yorum olarak bir rekor niteliği taşıyor.

  

Dünya basınında da Beşiktaş taraftarının örgütlenmesi haber olmaya devam ediyor. Özellikle pozitif PR değeri taşıyan bu kampanya ile Beşiktaş taraftarı aslında kulübünün marka değerini arttırdığı gibi ülkemiz açısından da tanıtım gerçekleştirmiş oluyor. Kampanyaya ülkemizin sanat, spor, işletme alanlarındaki ünlü isimleri de destek sağlıyor.

Belki de ülkemiz dijitaldeki potansiyelini yeni yeni keşfetmeye başlıyor, markalar açısından ilerleyen zamanlarda aynı başarılar gerçekleşebilir mi ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir