İnsan Kaynakları Zirvesi 11-12 Kasım tarihlerinde Garanti Kültür Merkezi’nde Başlıyor !

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi’nin ikincisini düzenleniyor. Pazarlama Türkiye’nin de medya sponsoru olduğu İnsan Kaynakları Zirvesi 11-12 Kasım tarihleri arasında Garanti Kültür Merkezi’nde yapılacak Zirve’nin konuşmacıları arasında önemli isimler yer alıyor.

64 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin en eski ve en büyük öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Zirve’nin ana sponsoru TEB.

İK’da kariyer hedefleyen üniversite öğrencilerine ve yeni mezunlara yönelik düzenlenen Zirve’de İK ile ilgili akla gelen hemen her soruya yanıt aranmaya çalışılacak. Zirve’de İK’nın fonksiyonları ve İK’da trend konular farklı sektör ve farklı şirketlerden alanında uzman, başarılı isimler tarafından işlenecek.

NELER KONUŞULACAK?

Humanspire’da katılımcılar için maksimum verim sağlayabilmek adına zengin içerikli bir program oluşturulmuş. Oturumların konu başlıkları şu şekilde: İşe Alım Süreci ve Mülakat teknikleri, Dijital İK, Yetenek Yönetimi, Sivil Toplum Kuruluşları için İnsan Kaynakları, Stratejik Hr Liderleri, Yetenek Yönetimi ve Hr Stratejileri, Sürdürülebilir Şirket Kültürü.

Kariyeri Yolu İK’dan Geçer!

Nilsen Altıntaş (TEB Group Hr Head), Demet Hatipopğlu Akman (L’Oreal Hr Director), Utku İlik (Eczacıbaşı Holding Hr Director), Murat Yüksel (Gitti Gidiyor Head of Hr), Neyran Akyıldız (WWF Türkiye Corporate Realtions& Fundraising Manager), Kenan Doğan (TEMA İletişim ve Kurumsal İşbirliği Bölüm Başkanı), Burcu Güvenek Araslı (Deputy Executive Director at Unicef Turkey National Commitee), Bilgehan Ergenekon (P&G Head of HR), Handan Oğuz (Anadolu Sigorta Hr Director), İdil Türkmenoğlu (Boyner Group Vice President – HR & CR Sustainability), Pınar Çanakçı (Danone Türkiye Hr Director) gibi önemli isimler Humanspire’da olacak!

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://humanspire17.buik.net/ sitesini ziyaret edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir