E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 16 Mart Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
1675410366 ing logo

ING Türkiye Yeni İletişim Ajansını Seçti

Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Türkiye, yeni dönemde itibar yönetimi ve kurumsal iletişim çalışmalarını sektörün önde gelen ajansı Hill+Knowlton Strategies ile birlikte yürütecek.

Dijital gücüyle alışılagelmiş kalıpları esneterek müşterilerine hayatın içinde kalıpların dışında çözümler sunan ve “sen hayatını yaşa” marka yolu ile insanlara hayatta kendileri için gerçekten önemli konulara yer açmalarını vadeden ING Türkiye, yeni dönemde itibar yönetimi ve kurumsal iletişim çalışmalarını sektörün önde gelen ajansı Hill+Knowlton Strategies ile birlikte yürütecek.

Hill+Knowlton Strategies Türkiye, iş birliği kapsamında ING Türkiye’ye medya iletişimi, lider iletişim, kriz yönetimi, itibar yönetimi başta olmak üzere birçok farklı alanda hizmet verecek.

ING Türkiye’nin yeni iletişim ajansı Hill+Knowlton Strategies Türkiye, müşteri portföyündeki birçok farklı sektörden markalara; marka yönetimi, kurumsal itibar yönetimi, kurumsal iletişim, liderlik iletişimi, medya iletişimi, etkinlik yönetimi, sponsorluk yönetimi, sosyal sorumluluk iletişimi, kurum içi iletişim, kriz yönetimi ve dijital PR hizmetleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir