Inflow Ödülleri İçin Başvurular Başladı

Türkiye’nin kariyer yapmış ve yapmakta olan influencer’larının markalar ile beraber yaptığı kampanyaların ödül alacağı INFLOW Ödülleri için başvurular artık başladı.12 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek olan başvuru döneminin sonrasında, ödül töreni yapılacak. Hem Türkiye’den hem de dünyadan gelecek ünlü influencer’ların katılması ile birlikte, 30 Ekim Salı günü yapılacak ve Türkiye açısından büyük prestij sağlayacak olan etkinlik ile belirli influencer’lar marketing ödüllerinde hak ettiğini alacak.

Bu Yıl Bir İlk Gerçekleşecek

Türkiye’de başlatılan ve kısa bir süre içerisinde dijital dünyanın önemli ve kayda değer markalarından birisi haline gelmeyi başaran INFLOW, değer oluşturma amacıyla çıktığı bu yolda, çalışmalarına yeni bir tane daha eklemiş oldu. Bu yıl ilk kez yapılacak olan INFLOW Ödülleri ile, Türkiye’de çalışan influencer ve markaların beraber gerçekleştirdiği kampanyaların ödüllendirilmesini hedefleyen INFLOW, böylelikle sektörde yer alan başarılı isim ve çalışmalara karşı da dikkatlerin çekilmesini sağlayacak.

INFLOW Ödülleri için başvurular en son 12 Ekim 2018 tarihine dek kabul edilecek. Başvuru aşaması bittikten sonra sırada değerlendirme jüri heyetine geçecek ve değerlendirme işlemi halk oylaması ile beraber 2 ayrı süreçte ilerleyecek. Pazarlama ve dijital dünyasının deneyimli isimlerinin de yer alacağı jüri heyeti farklı birçok kategoride yarışmakta olan isim ve projeleri inceledikten sonra ödül sahiplerini tespit edecek.

Instagram, Youtube, Twitter ve Facebook içerisindeki en iyi influencer’ların belirlenmesi için aynı zamanda www.inflowawards.com sitesindeki ayrı bir halk oylamasına katılım sağlanacak. Katılım sağlayan herkesin sadece bir kez oy verebileceği halk oylaması da 15 Ekim tarihinde başlatılıp, 26 Ekim tarihinde sona erdirilecek. Bu tarih aralığında isteyen herkes katılım sağlayabilir.

INFLOW Ödülleri ile toplamda 18 kategoriye yer verilmiştir. Ödüller için başvuruda bulunmak isteyen markalar, ajanslar ve influencer’lar öncelikle Inflowawards.com sitesinden bilgi almalı ve başvuru sürecini bu şekilde başlatmalıdır. Tüm kategoriler için ödül kazananların sunulacağı büyük ödül töreni, hem Türkiye’den hem de dünyadan birçok ünlü ismin katılımı ile, 30 Ekim 2018 Salı akşamı Four Seasons Hotel at the Bosphorus’ta yapılacak.

Inflow Başvuru Kategorilerinde En Dikkat Çekenler 

En İyi Influencer Ajansı
En İyi Yükseliş Gösteren Influencer
En İyi Instagram Influencer’ı
En İyi Youtube Influencer’ı
Influencer Pazarlamasını En İyi Kullanan Marka
En İyi Influencer & Marka İşbirliği
En İyi Influencer & Sosyal Sorumluluk Kampanyası
En İyi Moda Influencer Kampanyası
En İyi Ebeveyn & Çocuk Influencer Kampanyası
En İyi Seyahat Influencer Kampanyası
En İyi Güzellik & Bakım Influencer Kampanyası
En İyi Oyun Influencer Kampanyası

Türkiye’deki Influencer  ve marka çalışmalarını takip eden herkes, katılım tarihinden sonra aday gösterilen isimler arasında favorilerine oy vererek desteklerini sağlayabilecek. Yeni isim ve markaların cesaret kazanabilmesi ve girişimcilere destek olunması açısından faydalı bir etkinlik olacağına inanılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir