5

İlk Kez Ev Alacakların Hangi Kriterleri Olmalı?

ds-damat

Hayalinizdeki evleri araştırırken kriterleriniz gayrimenkul fiyatlarına yetmeyebilir. Property TR kriterlerinize uygun, geniş kapsamlı araştırma yaparak danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin birçok ilinde hayallerinize uygun, manzaralı ve konforlu yaşam kriterleri yüksek gayrimenkul sahibi olmak için danışmanlarla kriterlerinizi ve fiyat aralıklarını paylaşmanız yeterli olacaktır.

Gayrimenkul Alırken Olması Gerekenler

Aile yaşantınız ya da tek kişilik yaşantınız için gayrimenkul alırken kriterlerinizi belirlemek kolay fakat bu kriterlere uygun ev bulmak zor olabilir. Bu nedenle önce fiyat aralıklarından daha sonra gayrimenkul alırken olması gerekenlerden başlamalıyız. Ev yaşantınızda istediğiniz oda sayısı ve semt özellikleri ilk dikkat etmeniz gerekenler arasında olmalı.

  • Binanın yaşı ve evin özellikleri dikkat edilmesi gereken kriterler arasındadır.
  • Lokasyonu, merkezi olması, okul, hastane ve AVM yakınlığına bakılmalıdır.
  • Evin ısıtma sistemi ve soğutma sistemlerine dikkat edilmelidir.
  • Güvenlik, bina kat sayısı ve alacağınız katın avantajları
  • Bahçe özellikleri ve otopark özelliklerine bakmalısınız.
  • Evin ses geçirgenliği, ısıyla ve nem ile olan korunma özelliklerine dikkat edilmelisiniz.
  • Geniş ve ferah olması, manzaralı olması tabi ki mutfak ve banyo özellikleri de dikkate alınmalıdır.

Gayrimenkul Alırken Merkezi Konumun Önemi

Arabanız olsun ya da olmasın gayrimenkul alırken merkezi konum her zaman sizi konforlu bir yaşam için modern yaşamın içinde hissettirecektir. Şehir yaşantısında uzak ve ulaşım kriterleri sıkıntılı olan evleri almak için acele etmemelisiniz. Property TR danışmanlık hizmeti merkezi konum özellikleri bulunan ve iyi fiyat aralıklarındaki gayrimenkulleri sizlerle buluşturacaktır.

İlk kez ev alacakların hangi kriterleri olmalı; merkezi konum özellikleri, ısıtma ve soğutma kriterleri, evin ve binanın yaşı, otopark özelliği ve ulaşım seçenekleri dikkate alınmalıdır. İşyerinize, okul ve hastaneye yakın mesafedeki evleri listenizin en başına koymanız uzun vadede konforlu bir yaşamın kapılarını açacaktır.

Gayrimenkul Alırken Ulaşım Noktalarının Önemi

Metro, vapur, havaalanı ve karayolu kriterlerine dikkat edilmelidir. Özellikle kalabalık şehirlerde trafik çok zorlu günler geçirmenize neden olabilir. Bu nedenle ilk olarak merkezi konum ve ulaşım özelliklerine bakmanız uzun vadede karlı bir gayrimenkul sahibi olmanızda etkili olacaktır.

Otobüs, dolmuş, taksi ve anayol üzerinden gidiş dönüş özellikleri merkezi konumda bulunan gayrimenkuller için oldukça önemli kriterler arasındadır. Evinizi seçerken, iç ve dış özelliklerine bakmanızın yanı sıra uzun vadede ulaşımı da düşünmeniz oldukça önemlidir. Property TR danışmanlık ve emlak hizmetleri size en iyi seçenekleri sunacaktır.

Gayrimenkul Metrekare Özellikleri Nasıl Olmalı?

Gayrimenkul alırken ev yaşantısındaki kişi sayısına ve çocuk sayısına da bakmak mantıklıdır. Özellikle bahçesi olan ve oyun alanı olan evler, çocukların sosyalleşmeleri için önemlidir. Bunun dışında oda sayısı ve metrekare özellikleri eşyalarınız, ailenizin sayısıyla birlikte misafirleriniz için de ayrı bir alan oluşturmak istiyorsanız, kriterleriniz arasında yer alması gereken özellikleri barındırmalıdır.

2+ 1 odalı, 3+ 1 odalı ve 5+ 1 oda seçenekleri bulunan evler, aile yaşantısı için geniş ve ferah olabilecektir. Bunun dışında tek kişilik yaşantı için 1+1 evler de Property TR emlak alım satım alanında yerini almıştır.

Property TR İle Size Uygun En İyi Gayrimenkul

Property TR 10 yıldır ulusal ve uluslararası gayrimenkul alanında hizmet vermektedir ve ayrıca Turkish Citizenship konusunda deneyimli ekibi ile beraber vatandaşlık hizmetleri yapmaktadır. Güvenli ve alıcıya özel alım satım özelliklerini sunarak, emlak danışmanlığı hizmetiyle kolay bir şekilde hayallerinizdeki eve ulaşmanızı sağlayacaktır. Profesyonel hizmet ve gayrimenkul danışmanlığıyla sizin için önemli olan kriterler dikkate alınarak, oda sayısı, fiyat aralığı, konum ve gayrimenkul özelliklerine göre hayallerinizdeki eve sahip olmanız için büyük bir ekiple yola çıkılmıştır, web sitesine www.propertytr.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir