E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Hürriyet Emlak İletişim Ajansını Seçti

Emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturan Hürriyet Emlak, iletişim faaliyetlerini Medyaevi İletişim’e emanet etti.

Emlak arayanları ve ilan verenleri tek bir çatı altında buluşturan Hürriyet Emlak iletişim ajansını belirledi. Medyaevi İletişim, Hürriyet Emlak’a yeni dönemde ‘Kurumsal İtibar Yönetimi, Stratejik Medya İlişkileri Yönetimi, Lider/Sözcü İletişimi, Kriz İletişimi, Konu/Gündem Yönetimi, Pazarlama İletişimi’ alanlarında hizmet verecek.

Emlak dikeyinde Türkiye’nin en büyük platformu Hürriyet Emlak, dijital pazarlamaya, ürüne ve teknolojiye yatırım yapıyor. Sektördeki birçok ilki gerçekleştiren Hürriyet Emlak, dijital dönüşümü odak noktasına alarak emlak ofislerine, bireysel üyelerine ve kullanıcılarına yüksek kalitede hizmet veriyor.

Kurulduğu günden bu yana sektörlerinin lider şirketlerine hizmet veren Medyaevi, aralarında Vodafone, OPPO, Procter&Gamble (P&G), Ariel, Fairy, Febreze, Oral-B, Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, Starbucks, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Betek, Michelin, TAB Gıda, ETİ, AkSigorta, Bioderma, FLO Mağazacılık, Altınyıldız Classics ve Sirena Marine gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yer aldığı 40’ı aşkın markaya bütünsel iletişim yaklaşımı çerçevesinde hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir