E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

GO Pro Hero 6 Black Kamera Tanıtımı Yapıldı

Go Pro CEO’su, Nick Woodman dün yaptığı açıklamayla Go Pro Hero 6’nın piyasaya çıktığı duyurusunu yaptı. Ürün tasarım olarak Hero 5’e benzese de kamera ve yeni işlemcisi olan GP1  ile daha sağlam hizmet sunuyor diyebiliriz. Ayrıca yeni özel işlemcisi için Socionext adlı şirketin olan (GP1) 3 yıldır geliştirme sürecinde olduğu da söyleniyor. Dilerseniz özelliklerini daha detaylı inceleyelim.

Go Pro Hero 6 Black için en başta söyleyeceğimiz tabi ki 4K çekim kalitesi. Yani saniyede tam tamına 60 kare hızında 4K çözünürlük sunması. 4K çözünürlük kalitesine yakın birçok kamera olsa da, saniyede 60 kare hızına sahip kameranın fazla olmadığını söyleyebiliriz. Hero 6, hızlı WiFi özelliğine sahipken geliştirilmiş dijital görüntü sabitleme özelliğini de eklemiş.

10 metre derinlikteki suda bile dayanıklı olacağı vaat edilen Hero 6’nın dokunmatik ekran, anında düzenleme ve sesli kontrol özelliğine sahip olduğu da söylendi. Ayrıca Hero 5’te ki WDR (Wide Dynamic Range) yerine geçen HDR modu da mevcut.

Hero 6, 499 dolarla dün ABD’de satışa sunuldu. Türkiye’ye de kısa zamanda geleceği söyleniyor.

Tanıtım videosu ise;

Peki ya siz nasıl buldunuz Hero 6 Black Aksiyon kamerasını ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir