Okuduğunuz Yazı
GİLT Akademi’17 6-8 Nisan Tarihleri Arasında Katılımcılarını Bekliyor!

GİLT Akademi’17 6-8 Nisan Tarihleri Arasında Katılımcılarını Bekliyor!

Pazarlama Türkiye olarak sponsoru olduğumuz Kadir Has Üniversitesi Girişimci İnovatif Liderler Takımı, her sene olduğu gibi bu sene de GİLT Akademi’17 etkinliği ‘Girişimin bi’ tık ötesi’ mottosuyla 6-8 Nisan tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde katılımcılarını bekliyor! Pazarlama Türkiye olarak bizde orada olacağız !

3 gün sürecek etkinliğimiz de Girişim Sermayesi, Siber Güvenlik, seçkin Workshoplar ile alanında uzman kişilerin katılım göstereceği etkinliğimizin son gününü start-uplara ayırdık. Yalnızca konuşmacıların değil, dinleyicilerin de katılım gösterebileceği etkinliğimizde kurulacak olan start-up stantlarıyla hem kendi network ağınızı genişletip hem de yeni uygulamaları deneyimleyebilirsiniz.GİLT'17(2)

İlk iki gün için Google Türkiye Direktörü-Bülent Hiçsönmez, Siemens Genel Müdür Yardımcısı-Ali Rıza Ersoy, Keirutsu Forum Genel Müdürü Can K. Methson, P&G CFO’su -İsmet Kartal ve Stage-Co Kurucusu Patrick Bosteels ve bununla birlikte bir çok önemli isimi etkinliğimizde ayarlayacağız.

İlginizi Çekebilir

Sizler için hazırladığımız bu muhteşem zirvemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Etkinliğimize sizlere özel gilt17promo kodu ile %50 indirimli temin edebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye: giltakademi.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost