generali sigorta yeni kasko ürünleri lansman görseli 1

Generali Sigorta, Yeni Reklam Filmleriyle Araç Sahiplerine Sesleniyor

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle müşterilerine hizmet veren Generali Sigorta, mevcut kasko ürünü olan “Benim Kaskom”u yenilediğini duyurduğu ve iki yeni kasko ürününü tanıttığı reklam filmlerini kamuoyuyla paylaştı. Generali Sigorta, yeni reklam filmlerinde, modülerlik opsiyonu ile araç sahiplerini buluşturuyor ve yenilenen “Benim Kaskom” sigortasının ardından, iki yeni kasko ürünüyle daha araç sahiplerine yepyeni bir sigortacılık deneyimi vaat ediyor.

Her bütçeye özel kasko poliçe imkanı

İlk olarak 1400’lü yıllarda ortaya çıktığı tahmin edilen ve günümüze kadar popüler kültürün önemli bir öğesi olan tarot kartlarının ön planda olduğu ve “Gelecek” temasıyla hazırlanan reklam filmleri, özellikle araç masraflarının arttığı bu dönemde araç sahiplerini yeni alternatif kasko ürünleri konusunda bilgilendiriyor. Reklam filmleri ayrıca, bütçe ve ihtiyaçlara özel kasko poliçesi oluşturabilme imkanının da tekrar altını çiziyor.

Sigorta, öngörü ve pratiklerin en rasyonel güvence hali

Generali Sigorta’nın yenilenen Benim Kaskom ve yeni iki kasko ürününü izleyicilerle buluşturduğu reklam filmlerinde, “Sigortacılığın öngörü ve pratiklerin en rasyonel güvence hali” olduğu alt mesaj olarak sunuluyor.

Reklam Filmi:

Künye:

Reklamveren: GENERALI SİGORTA

Reklamveren Temsilcileri: Erkan Fuat Işıksal, Laetitia Outters, Murat Atalay, Onur Yayvak, Zeren Kurt Turan

Reklam Ajansı: LÖRN Creative Agency

Yaratıcı Ekip: LÖRN POWER

Prodüksiyon ve Post Prodüksiyon: LÖRN POWER

Dublaj: Bedia Ener

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir