E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

FM Data İletişim’e İki Stevie Ödülü

FM Data İletişim rapor çalışmaları ile bu yıl 15’incisi düzenlenen, dünyanın en prestijli iş ödülleri programlarından Stevie Uluslararası İş Ödülleri 2018’de iki ödülün birden sahibi oldu. FM Data İletişim tarafından hazırlanan Garanti Bankası 2017 Yılı Entegre Faaliyet Raporu Bronz Stevie, Vodafone Sürdürülebilirlik Raporu ise Gümüş Stevie ödülüne layık görüldü.  

 Bir faaliyet raporunda bulunması gereken tüm bilgi ve metinleri düzenleyen, içerik ve tasarım konsept oluşturarak A’dan Z’ye bütün süreçleri planlayan, uygulayan ve yöneten FM Data İletişim, hazırladığı ‘Garanti Bankası 2017 Yılı Entegre Faaliyet Raporu’ ile Bronz, “Vodafone Sürdürülebilirlik Raporu’ ile Gümüş Stevie ödülü aldı.

2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiren Stevie Ödülleri, dünyanın en saygın iş ödülleri arasında yer alıyor. Büyüklüğü ve faaliyet alanı fark etmeksizin tüm kurumlara açık olan, aynı zamanda çalışanların da ödüllendirildiği Stevie Ödülleri, dünyanın dört bir yanında üstün kurumsal performans gösteren birey ve kurumlara veriliyor.

FM Data İletişim bugüne kadar yaptığı raporlama çalışmaları ile uluslararası platformda toplam 25 ödülün sahibi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir