paribu v fenerbahce

Fenerbahçe Spor Kulübü Paribu İle İş Birliği Sağladı

damattween

Yaklaşık 6 aydır kripto sektörüne dair çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Spor Kulübünden bir adım geldi. Kripto para dünyasına adım atan Sarı Lacivertli kulüp, yaptığı açıklamada Fenerbahçe token (jeton) için Paribu ile anlaşma sağladığını duyurdu.

Fenerbahçe token için ön satış tarihi ve fiyatı da belli oldu. Bizde sizler için Paribu iş birliği ile yapılan Fenerbahçe fan token hakkında merak edilen soruları araştırdık ve derledik.

fb token fotograf

Fenerbahçe Fan Token Nedir?

Fenerbahçe Token, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “utility Token” olarak tanımlanan taraftar tokenıdır. Fenerbahçe ve Paribu iş birliğiyle üretilen Fenerbahçe Token, Fenerbahçe taraftarlarına çeşitli ayrıcalık ve fırsatlar sunacak.

fb paribu logo

Fenerbahçe Fan Token Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Jeton alan Fenerbahçe taraftarları hem kendi yarınına hem de kulübünün yarına dijital dünyanın avantajlarıyla katkı ve destek sağlayabilecek. Kullanıcılar, Fenerbahçe Fan Token 9-12 Ağustos 2021 tarihlerinde olacak olan ön satış sürecine Paribu üzerinden katılabilirler.

fenerbahce token on satis ne zaman paribu fb token nasil alinir fb kripto para fiyati ne kadar kac tl 1628493954493

Fenerbahçe Fan Token Ne Kadar, Kaç TL?

Fenerbahçe fan token ön satışa iki seçenek ile katılacak. Fenerbahçe token satışında 1.seçenekte, 1 FB token 15 TL olarak belirlenirken 2. Seçenekte ise 1 FB token 30 TL olarak belirlendi.

Dünyada Taraftar tokenlarının sayısı gitgide artmakta. Başta Avrupa takımlarından; Milan, AS Roma, Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, Atletico Madrid gibi kulüpler olmak üzere yurt içinden de çok sayıda örnek bulunmaktadır. Bunlar; Galatasaray, Trabzonspor, MKE Ankaragücü, Denizlispor, Türkiye Basketbol Federasyonu.

Sporun devleri ve dijital dünyanın devleri arasında oluşan bu iş birliği hem spora hem de dijital dünya’nın markalarına destek vermesi dileğiyle. Hem Paribu markasını hem de Fenerbahçe ailesine bu iş birliğinde başarılar dileriz.

Bitci.com Ve Pazarlama Stratejileri adlı yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir