E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
recep pehlivan 11

Feast Gıda’da Üst Düzey Atama

Patates, sebze, unlu ve kaplamalı ürün grupları başta olmak üzere pek çok ürün grubunda tüketicileri dondurulmuş gıda ürünleriyle buluşturan Feast Gıda‘da “Yurt İçi ve Yurt Dışı Satış ve Pazarlama Direktörlüğü” görevine Recep Pehlivan atandı. Özgörkey Grubu‘nun dondurulmuş gıda üreticisi Feast Gıda’da Yurt İçi ve Yurt Dışı Satış ve Pazarlama Direktörü görevine atanan Recep Pehlivan, Türkiye’nin ve uluslararası pazarların satış ve pazarlama alanındaki işleyişinden sorumlu olacak.

2020 Eylül döneminde Feast Gıda bünyesinde göreve başlayan ve “Yurt İçi Satış ve Pazarlama Direktörü” olarak 1.5 yıla yakın süredir görev yapan Recep Pehlivan, yeni görevi ekseninde Avrupa, Asya ve Orta Doğu pazarlarına yönelik çalışmaları da yönetecek.

2004 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Pehlivan, yaklaşık 18 yıldır satış alanında çeşitli kurumlarda görev yaptı. Reckitt, BAT, Vodafone gibi şirketlerde özel müşteri yöneticisi, bölge müdürlüğü, tüketici satış birimi başkanlığı gibi görevleri başarıyla yürüttü. Ardından Mars ve Kraft Heinz şirketlerinde satış müdürlüğü ve Peyman’da satış direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir