enplus perfection istanbul

Enplus’un Reklam Ajansı Perfection Istanbul Oldu

ds-damat

Beyaz eşya, elektrikli ve küçük ev aletleri sektörlerinde dünya lideri birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüten Multi Brand Mağaza Zinciri Enplus, reklam ajansını seçti. Enplus, yeni dönemde tüm kreatif ve dijital iletişim çalışmaları, dijital varlıkların yönetimi ve reklam çalışmaları özelinde Perfection Istanbul ile işbirliği yapacak.

Bünyesinde barındırdığı Sage, Jura, Wüsthof, Caso, Bertazzoni, Sub-Zero Wolf, Hitachi ve Solis gibi alanında dünya devi markaların ürünlerini tüketicileri ile buluşturan Enplus, aynı zamanda WMF, Zwilling, Staub ve Miele markalarının da satışlarını gerçekleştiriyor. Perfection Istanbul ise; ulusal ve uluslararası birçok önemli marka için çizgi üstü ve çizgi altı reklamcılık, prodüksiyon, medikal reklam ve dijital pazarlama hizmetleri ana başlıkları altında gerçekleştirdiği çalışmalarla adından söz ettiriyor.

Perfection Istanbul Ajans Başkanı Selim Erdem işbirliğine ilişkin olarak: “Enplus, dünya devi markaları ülkemizde tüketicilerin beğenisine sunan, alanında en saygın markalardan biri. Bir multibrand mağaza zinciri olan Enplus ile adımlarını attığımız işbirliğimiz özelinde oldukça heyecanlıyız. Ekibimizin yaratıcı zekâları, üretime olan inançları ve hizmet sundukları tüm markalara olan bağlılıkları temel değerlerimiz. Bu değerlerimiz ve deneyimimiz ile harika işlere imza atacağımıza inancım sonsuz” dedi.

Perfection Istanbul’un 36 kişilik ekibi ile hizmet verdiği portföyünde ulusal ve uluslararası pek çok farklı marka yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir