E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Engage&Grow Global’in Yeni Genel Müdürü Işık Şerifsoy Oldu

2012 yılında Richard Maloney tarafından kurulan ve 100’e yakın ülkede çalışan bağlılığı alanında büyük başarılar yakalayan Engage & Grow Global’in Genel Müdür pozisyonuna başarılı koç ve danışman Işık Şerifsoy atandı.

Bundan sonraki süreçte çalışmalarını; Engage & Grow Çalışan Bağlılığı Programları Dünya Operasyonu Genel Müdürü unvanıyla yürütecek olan Işık Şerifsoy, Kadıköy Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun.  İş hayatına Alarko’da başlayan Şerifsoy, Komili, Apple Bilkom, Betasan, Euromed gibi firmalarda toplam 30 yılı aşkın profesyonel deneyim kazandı.

2012 yılında Association for Coaching (AC) onaylı İstanbul Bilgi Üniversitesi Dört Boyutlu Profesyonel Koçluk Sertifika Programı’nı tamamladıktan sonra, İşletme Koçu olarak çalışmaya başladı. Sonrasında Engage & Grow Çalışan Bağlılığı Programlarının master koçu olarak görev alan Şerifsoy ayrıca Kaktüsler, Dikenler ve Çiçekler adlı kitabın yazarıdır. Işık Şerifsoy gerek Türkiye’de gerekse Avrupa’da sayısız örnek programlar yürütmüş ve konuşmacı olarak yer almıştır.

Yeni görevi ile görüşlerini aktaran Engage&Grow Global Genel Müdürü Işık Şerifsoy ise; “Büyük başarılar küçük gelişmelerin sonucudur ve bunun takımla başladığına inanıyorum. Yüksek performanslı çalışanlarla dolu bir iş kurduğunuzda, güçlü takımlar oluşur. Başarının bunu izlemesi kaçınılmazdır. 30 yılı aşkın iş hayatının ardından şunu biliyorum ki daha mutlu bir dünya yaratmak için daha iyi bir çalışan yaşamına ihtiyacımız var. Engage & Grow Global bana bu değişiklikleri yapmak üzere daha fazla kişiye ulaşma şansı veriyor”.

Bilgi için www.engageandgrow.com.au adresi ziyaret edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir