E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Elon Musk Global Satshow için Türkiye’ye Gelecek !

SpaceX‘in kurucusu, Tesla Motors ve PayPal‘ın da kurucu ortaklarından olan Elon Musk, Türkiye’de düzenlenecek olan Global SatShow’a geliyor.

Elon Musk Global SatShow için geliyor.

[boombox_button tag_type=”a” type=”primary” url=”https://pazarlamaturkiye.com/makale/elon-musktan-altin-degerinde-20-onemli-tavsiye/” target=”blank” class=”class-name1 class-name2″]Elon Musk’tan Altın Değerinde 20 Önemli Tavsiye[/boombox_button]

Dünya uydu-uzay piyasalarına yön veren 3’üncü Global Satshow, 9-10 Kasım tarihlerinde, MÜSİAD’ın stratejik partnerliğinde ve ESOA (EMEA Satellite Operators’ Association- EMEA Uydu Operatörleri Birliği) ev sahipliğinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek..

Uydu ve uzay sektörünün önemli gelişmelerinin değerlendirildiği uydu konferansı, sergi ve ödülleri kapsayan Global SatShow ; sektör uzmanları ve profesyonellerin yanı sıra teknoloji takipçilerini ve girişimcileri bir araya getiriyor.

Kısa bir süre önce Amerika ile yaşanan kriz sonrası hem Türkiye hem de Amerika karşılıklı olarak vize başvurularını askıya almıştı. Musk’un vize sorununun özel izinle çözülmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir