E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

ebebek Yeni Mağazasını Maltepe Park AVM’de Açtı

Sunduğu geniş ürün yelpazesi ile anne ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında sunan ebebek; yeni mağaza yatırımını İstanbul Maltepe Park AVM’de gerçekleştirdi.

Anne ilgisi uzman bilgisi ile bebeveynlere hizmet veren ebebek, hız kesmeden büyüme trendine devam ediyor. İstanbul Maltepe Park AVM mağazasının açılışını gerçekleştiren marka, 2020 yılına kadar mağaza sayısını 150’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

22 Şubat’ta açılışı gerçekleşen 900 metrekarelik yeni mağazasıyla mağaza sayısını; 36’sı İstanbul’da olmak üzere, toplam da 134’e çıkaran ebebek, İstanbul Maltepe Park’ta bebek araç gereçten gıdaya, oyuncaktan tekstile kadar birbirinden farklı ürün gruplarında geniş seçenekler yer alıyor. Üstelik, 28 Şubat’a kadar her gün farklı ürün gruplarında %28 indirim imkanı bulunuyor.

Bebek ve çocuklar için düzenlediği sosyal aktiviteler ile bebekli ailelerin uğrak mekânlarından biri olarak aday gösterilen AVM’de anne babalarla buluşan ebebek, annelerin en hassas sürecinde onlara yol arkadaşı olmaya devam ediyor.

ebebek Hakkında

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir. 2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı tecrübesini 2003 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan ebebek; ebebek.com internet satış sitesi ve 50 ildeki 133 mağazasıyla anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir