Dijital Pazarlamada Blogların Yeri ve Etkin Kullanımı

damattween

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ilgi çekici sektörel eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Pazarlama dünyasının son dönemdeki trendlerinden blog marketingi konu alan ‘’Dijital Pazarlamada Blogların Yeri ve Etkin Kullanımı’’ sertifika programı konu başlıkları ile dikkat çekiyor.

Markaların pazarlama stratejilerinde önemli bir yer edinen content marketing’in odağında bulunan bloglarla nasıl sürdürülebilir ve etkili çalışmalar yapılabileceğinin, case study’lerle tartışılacağı eğitimde ‘’Doğru blogger seçimini yapmak için kriterler neler?’’, ‘’Bir meslek olarak ‘’bloggerlık’’ kavramı’’, ‘’Blogger’ları pazarlama iletişiminde nasıl konumlandırmalıyız?’’ gibi konu başlıkları konuşulacak. Eğitimde sürpriz sosyal medya influencer’ları da workshoplar gerçekleştirecek.

Programda eğitmen olarak, Hürriyet/Boomads’de Community Manager olarak görev yapan Hilal Meriç ve Ahmet Erten, Hürriyet / Boomads’de Dijital Pazarlama Yönetmeni pozisyonunda görev alan Arzu Damlı gibi isimler yer alacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir