Dekatlon Buzz Ve Altavia Türkiye Güçlerini Birleştirdi

ds-damat

2001 seneninde Türkiye’de ki kuruluşundan bu yana perakende ve mağazacılık alanında, pazarlama iletişimi çözümleri ve baskı hizmetleri ile güçlü bir bilinirliğe sahip olan ALTAVİA Türkiye’de bulunan iki şirketini ‘Altavia Dekatlon’ markalaması ile bir araya getirdi.

İnteraktif pazarlama ve yaratıcı prodüksiyon şirketi Dekatlon Buzz müşterilerine Koşuyolu’nda tek bir çatı altında toplayarak , ortak ekip yapılanması ile servis vermeye başladı. Altavia Dekatlon konumlanma olarak tam hizmet ajans modelini benimsiyor, Altavia uluslararası ağından edindiği perakende ve mağazacılık sektörüne özel yenilikçi iş modellerini Türkiye’de uyguluyor, ek olarak yaratıcı prodüksiyon, pazarlama iletişimi danışmanlığı, baskı yönetimi ve dijital iletişim alanlarında hizmet veriyor.

Altavia Türkiye ve Dekatlon Buzz müşterileri, Temmuz ayından itibaren Altavia Dekatlon’dan hizmet alacaklar. Güçlerini birleştiren şirket, yapılanma ile ilgili olarak önümüzdeki dönemde detaylı iletişim çalışmaları yapmayı planlıyor. Ajansın yeni logosu ise hazırlandı ve kullanıma sunuldu.

Şirket hakkında daha detaylı bilgi almak ve iletişim için web sayfası www.altavia-dekatlon.com ziyaret edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir