DeFacto’dan Havalı ve Rahat İletişim Kampanyası

ds-damat

Hazır giyim sektörünün lider markaları arasında yer alan DeFacto, hızla değişen pazarlama ve reklamcılık dünyasının yeni trendlerini vakit kaybetmeden yakaladı. 360 derece hizmet veren dijital ajans H2O United, yeni kurduğu video içerik oluşumu H2O Content Studio ekibi ile ilk reklam filmini DeFacto markası için çekti.

TV’den dijitale, 360 derece üretim yaparak hizmet veren H2O United, DeFacto’nun yeni sezon tanıtımı için TikTok efektleri ve dijitalin gücünü kullanarak son dönemin popüler isimleriyle yeni bir reklam filmi serisi çekti. Film ile markanın hem rahat hem havalı yeni sezon koleksiyonlarının tanıtımı yapıldı. Yeni normal dönemin tedbirleri kapsamında bir gün boyunca çekilen film serisinin yönetmen koltuğunda Mert Enis yer alırken prodüksiyon ve müzik yapımcılığı H2O Content Studio üstlendi. Fotoğraf çekimi Aslı Girgin tarafından gerçekleştirilen filmin müziği için markanın ‘jingle’ı kullanıldı.

360 derece iletişimin gücü

TikTok’un Türkiye’de yükselişini yakalayarak bu mecrada ilk hesap açan markalar arasında yer alan DeFacto, bu sayede milyonlarca organik izlenme elde etmişti. Yeni nesil dijital ajans H2O United, prodüksiyon ve müziğini de kendi üstlendiği, 30 milyon kullanıcısı ile Türkiye’nin son dönemde en popüler sosyal medya mecrası TikTok’un hayatımıza kattığı görsel dünyayı TV ekranlarına ve tüm dijital platformlara taşıyan reklam filmi ile 360 derece iletişimin gücünü bir kez daha kanıtladı.

Sosyal medyanın renkli dünyasının yansıtıldığı filmde, TikTok ve Instagram’ın en popüler isimlerinden 4.4 milyon takipçisi ile Cemre Solmaz ve Rami Narin yer alıyor.

Künye

Reklamveren: DeFacto

Reklamveren Yetkili: Elif Çiçek – DeFacto Marka Pazarlama Müdürü, Neslihan Silen – Dijital Pazarlama Müdürü, Hande Rengigül – Sosyal Medya Yöneticisi, DeFacto Kreatif Direktör Tuğba Ansen, Cenk Yapıcı – DeFacto Kurumsal İletişim Müdürü

Reklam Ajansı: H2O United

Kreatif Direktör: Şebnem Tanyaş Şekerlisoy

Yaratıcı Ekip: İzel Çoşkun, Can Yelen, Hande Çelikkaya, Orkun Kızıltay, Mert Bülbülkaya

Müşteri İlişkileri Ekibi: İlknur Çırpıcı, Batuhan Dizman

Prodüksiyon Şirketi: H2O Content Studio

Yönetmen: Mert Edis

Sanat Yönetmeni: Deniz Eslek

Post Prodüksiyon: Otomat

Müzik Yapım: H2O Content Studio DVRG (Cem Kimverdi & Berkant Erdem)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir