Coinews24

Coinews24 ve Pazarlama Türkiye İş Birliği

ds-damat

Coinews24 güncel haberler, Bitcoin, Ethereum, Altcoin, Blockchain haberlerini okurları ile paylaşmaktadır. Sosyal medyada ise Linkedin, Telegram ve Twitter üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Bunun yanında Coinews24, Türkiye’ye girmek isteyen borsalara danışmanlık, SEO, banner reklamları, firma tanıtımlarını içeren yazı, sosyal medya üzerinden tanıtım hizmetleri, dijital reklam ve pazarlama hizmetleri vermektedir. Mart 2020 itibari ile Coinews24, Pazarlama Türkiye ile medya partneri olmuştur.

Pazarlama Türkiye, Ender Satıcı tarafından kurulmuş olup, pazarlama, iletişim ve reklam sektöründen uzmanların bir araya geldiği; içerik, etkinlik ve eğitimlerin düzenlendiği bir platformudur.

Her an büyüyen ve dijital platformların da dahil olmasıyla aydınlanma çağını yaşayan ‘Pazarlama’ alanını takip etmek giderek zorlaşmaktadır. Pazarlama Türkiye, güncel haberler, pazarlama profesyonelleri tarafından kaleme alınan makaleler, klişelere meydan okuyan pazarlama trendleri ve sektör buluşmaları ile bu zorluğu ortadan kaldırmak adına devreye girmiştir.

Pazarlama Türkiye, alanının profesyonelleri tarafından yaratılan, farklı görüş ve deneyimlerle zenginleşen pazarlamayı okurlarına en doğru şekilde aktarmaktadır. Güçlü yazar kadrosuyla güncel haberleri sunmaktadır. Bunun yanında düzenli olarak gerçekleştirilen sektör buluşmaları ve sponsorluk destekleri ile pazarlamanın her noktasında Pazarlama Türkiye’yi görebilirsiniz.

Pazarlama Türkiye tarafından 2019 yılında birçok zirve ve toplantılar gerçekleştirildi. Bunlardan biri olan ‘Touch’ temalı Pazarlama Zirvesi 24 Ekim 2019 tarihinde Dedeman’da gerçekleşti.

Bayilik sistemlerinin dinamikleri PT marka Hikayeleri toplantısı 23 Mayıs 2019 tarihinde, 360 Derece E-Ticaret Dönüşümü-PT Marka Hikayeleri 15 Nisan 2019’da, gerçekleştirildi. Pazarlama Türkiye Marka Hikayeleri 28 Mart 2019’da, PT Marketing Hub Influencer Marketing 21 Mart 2019’da, Marka Hikayeleri Sportif Sponsorluklar 28 Şubat 2019’da, Dijital Pazarlama 21 Şubat 2019’da, Nöropazarlama Trendleri 21 Ocak 2019’da gerçekleştirildi.

Ülkemizde gerek kamu gerekse özel sektördeki birçok kurumun COVID-19 (Korona Virüsü) salgının yayılmasına yönelik aldığı önlemlere paralel olarak, 15 Nisan 2020 tarihinde Radisson Blu Otel Şişli’de düzenlenmesi planlanan Pazarlama Türkiye Zirvesi “Focus” etkinliği 22 Ekim 2020 Perşembe günü Radisson Blu Otel Şişli’de düzenlenecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir