E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
attachment

Clicksus Dijital’e Yeni Müşteri: İFM

“Kaybolma, Görün!” mottosu ile markalarına 360 derece dijital pazarlama hizmeti sunan Clicksus, İFM’nin (İstanbul Fuar Merkezi) sosyal medya yönetimi ve dijital stratejiler geliştirme süreçlerini üstlenerek başarılarına bir yenisi daha eklemek istiyor.

İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan, Türkiye’nin en büyük fuar alanlarında her yıl ortalama 100 fuara ev sahipliği yapan İFM; sosyal medya yönetimi ve dijital stratejiler geliştirme süreçlerini Clicksus Dijital’e teslim etti.

Markaların dijital iletişim süreçlerinde Clicksus’a güvenmelerinden gurur duyduğunu söyleyen Clicksus Dijital Kurucu ve Yönetici Ortağı Özgür Gündüz, “Kurulduğumuz günden bugüne markalarımızın gelişimi için aldığımız tüm kararlarda verileri referans aldık ve görünenin ötesini keşfetmek için çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada vizyonumuzun üzerine koyarak her iş sonucunun sebebini titizlikle araştırarak stratejiler geliştiren ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni markamızın iletişim süreçlerini yürütmek için çıktığımız heyecanlı yolculuğumuz başlıyor.” ifadelerinde bulundu.

Anlaşma boyunca İFM’nin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek ile sorumlu olacak olan Clicksus Dijital’in portföyünde YEO, Doğa Sigorta, Alnus Yatırım, İMMİB, Kumtel, Helm Kimya gibi lider markalar yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir