Sponsoru Olduğumuz Boğaziçi Marka Zirvesi’ne Çekilişle 10 Hediye Biletimiz Var !

ds-damat

bmz-banner-720x300pxTürkiye’nin en köklü öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Satış ve Pazarlama Alt Kurulu bu sene Sponsoru olduğumuz 4. Boğaziçi Marka Zirvesi’ni düzenliyor.

Açılış konuşmalarını etkinlik direktörü Duhan Eşiyok ve Marka Okulu’ndan Kaan Varnalı’nın yapacağı etkinlikte sponsor markalardan CMO,  CEO, Pazarlama Müdürü gibi üst düzey yöneticilerin katılımıyla  markalarla ilgili caselerin, hikayelerin ve ilgi çekici içeriklerin paylaşılacağı marka oturumları gerçekleşecek. Bunlara ek olarak Mutfak Sanatları Akademisi kurucusu Mehmet Aksel’in katılımıyla renkli bir oturum da etkinlikte yer alacak.  Markalar Fısıldıyor ve Mey İçki ortaklığında gerçekleşecek oturumda ise ilgi çekici bir case analizi yapılacak. Sportsnet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm’ün katılımıyla gerçekleşecek Spor Odaklı Pazarlama İletişimi oturumunda spor ve pazarlamanın iç içe geçtiği vakalara yer verilecek. Etkinliğe renk katacak oturumlardan diğer ikisi ise Batesmotelpro ile Viral Pazarlama ve Pazar günü gerçekleşecek Chromas konseri olacak. Vodafone Pazarlama Müdürü Fatih Uysal’ın katılımıyla gerçekleşecek Vodafone Arena:Temelinde Aşk Var oturumu ise merakla beklenen oturumlardan.

Üniversite öğrencilerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturmayı ve deneyim aktarımını sağlamayı amaçlayan Boğaziçi Marka Zirvesi 9-10-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde, Garanti Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir.

Sponsoru olduğumuz Boğaziçi Marka Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için resmi internet sitesi www.buik.net veya bogazicimarkazirvesi.buik.net ‘i ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum
  1. Orada bulunmak ve gelecegime katkida bulunmak istiyorum. Umarim kazanirim cekilisi. Bu jestiniz icin de ayrica tesekkurler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir