23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

Boğaziçi İnternet Girişimcilerini Çağırıyor!

bogazici-internet-girisimcilerini-cagiriyorCompec ve BÜYAK iş birliği ile İTÜ Çekirdek partnerliğinde gerçekleşecek E-Founder, bu sene dijital girişimcilik yarışması ve girişimcilik zirvesi şeklinde gerçekleşecek. E-Founder; projesi olanlar için projelerini geliştirmek, girişimcilikle ilgilenenler için ise ekosisteme direk dahil olmalarını sağlayacak çok önemli imkanlar sunuyor.

28 Şubat’ta başvurular kapanır, 5 Martta sunum teslimi yapılır. Sponsor şirketler ve profesyoneller tarafından yapılan ön elemede 6 takım seçilir ve finalist olur. Finalist 6 takım 1 Nisan’da gerçekleşecek zirveye katılma ve bu süreye kadar sponsor ve profesyonellerden destek alma imkanına sahip olur. Daha sonra ise kazanan proje pek çok ödülün sahibi olur. Bunun yanında finalist projeleri de çeşitli ödüller bekliyor.

Şu ana kadar belirlenen ödüllerden biri Türkiye’nin en iyi kuluçka merkezi olan İTÜ Çekirdek’in Ön Kuluçka Programına giriş hakkı kazanılması. Her yıl binlerce başvuru arasından çok azına giriş hakkı tanıyan bu programda mentor, ofis desteği ve yatırımcılarla buluşma gibi avantajlar elde edebilir, şirketinizi kurma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Bir diğer ödül TEB Girişim Evinden ofis desteği, kesinleşen son ödül ise Koç Üniversitesi CEMS MIM programı. Avrupa’nın en iyi management programı olan CEMS ile yurtdışındaki prestijli okullarda tercih ettiğiniz konularda eğitimler alabilirsiniz. Ayrıca bu prestijli programda özel girişimcilik eğitimleri de sizleri bekliyor.

Kazanan takımın belirlendiği 1 Nisan Boğaziçi Girişimcilik Zirvesi, her açıdan dolu dolu geçecek bir gün. Final öncesinde, girişimcilik üzerine profesyonellerin seminerleri ve panelleri yer alacak. Ayrıca katılımcılar zirvede çeşitli startuplarla buluşma ve önemli yatırımcılara direk sunum yapma fırsatı yakalayacak.

İnternet girişimcilerini ve projelerini bekleyen bu ücretsiz yarışma için son başvuru tarihi 28 Şubat : http://bit.ly/2lcExHf

Ayrıntılı bilgi için: efounder.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir