Bir Konu Bir Konuk’un Şubat Ayı Konuğu: Ebru Dorman

ds-damat

Bir Konu Bir Konuk’un Şubat Ayı Konuğu: MV Holding CEO’su ve StartersHub Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dorman

”Bir Konu Bir Konuk”,  Şubat ayı etkinliğinde katılımcılarını MV Holding CEO’su ve StartersHub Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dorman ile buluşturuyor. 20 Şubat Pazartesi günü ”Girişimcilik Ruhu” konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

ebru_dorman (1)Bir Konu Bir konuk”, Şubat ayında katılımcılarını aynı zamanda mekan sponsorlarından biri olan StartersHub’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dorman ile Girişimcilik Ruhu temalı söyleşisine davet ediyor. ”Bir Konu Bir konuk” konuğu Ebru Dorman‘ın McKinsey, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Orange (France Telecom) ve Maxis şirketlerinde büyük çoğunluğu Başkan Yardımcılığı göreviyle 17 yıllık yurt dışı tecrübesi bulunuyor. France Telecom’un en genç Başkan Yardımcısı olan ”Bir Konu Bir konuk” konuğu, Capital dergisinin 2008 yılındaki “Dünya Devlerini Yöneten Elli Türk” listesinde yer aldı. 2013 yılında Türkiye’ye dönerek Acıbadem Sağlık Grubu’nda Genel Müdür Vekili, sonrasında Şubat 2015’te MV Holding’e İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaparken Aralık 2015’de CEO olarak atanmıştır. Aynı zamanda StartersHub ve Gedik GSYO Yönetim Kurulu Başkanlığı, Cardtek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, KVK ve The LifeCo Yönetim Kurulu Üyeliği ve Çöpüne Sahip Çık Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini de yürütmekte olan Ebru Dorman  ile Bir Konu Bir Konuk Şubat ayı söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında StartersHub‘ta gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini MV Holding CEO’su ve StartersHub Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dorman‘a sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

“Bir Konu Bir Konuk etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletişim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilir, öğrenci kayıt işlemlerini buradan, mezun kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz (*Not:Etkinlik öğrencilere ücretsiz, mezun katılımcılar için kişi başı 30tl’dir. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir).

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Melisa Gürtan

Basın İlişkileri Sorumlusu

mgurtan@birkonubirkonuk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir