E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
Behance Nedir?

Behance Nedir? Nasıl Kullanılır?

Behance Nedir? Yaratıcı çalışmaları göstermek ve keşfetmek için, içeriğine istenildiği sayıda proje yüklenilmesine imkân veren ücretsiz çevrimiçi bir dijital portfolyo platformudur.

Behance ile geniş kitlelere etkili bir şekilde hayal gücünüzü ulaştırabilirsiniz!

Behance Nedir?

Web tasarım kariyerine sahip birçok kişinin grafik tasarım, moda, illüstrasyon, fotoğrafçılık ve daha fazlası gibi görsel çalışma portföylerini sergilemelerine olanak sağlayan Behance, Creative Cloud masaüstü uygulamasıyla, yaratıcı çalışmaların tamamı masaüstü, web sitesi ve mobil cihazda senkronize edilerek düzenlenebilmektedir.

Behance Dijital Platformunun Amacı Nedir?

Bu dijital platformda hem profesyonel tasarımcıların işlerini takip edebilir hem de kendi tasarımlarınızı sergileyebilirsiniz.

Bu çevrimiçi dijital platformun en önemli özelliklerinden biri kullanıcıların ve tasarımcıların çalışmalarının oluşum süreçleri ve yaratıcıları hakkındaki birçok bilgi edinilebilmesidir. Bu nedenle Behance’da yer alan profesyonel işlerden ya da isimlerden ilham alınabilir. Ayrıca son dönemlerde behance, işverenlerin gözdesi haline geldi. İşverenler, iş görüşmesinden önce gelecek kişinin Behance hesabını inceliyor ve fikirlerini görüşmeden önce oluşturuyor. Bu sebeple bu çevrimiçi platforma projeleri yüklerken özenli ve dikkatli olunmalı.

Behance Nasıl Kullanılır?
Behance Nasıl Kullanılır?

Behance Nasıl kullanılır?

Bahance’a üye olmak oldukça kolay. Bu dijital platforma Gmail veya E-posta adresinizle kayıt olup, dakikalar içinde 2 milyondan fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Platformu hem masaüstünden hem de mobil uygulamadan ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Behance çevrimiçi dijital platformuna üye olduktan sonra kendinizi açıkça tanımlayan birkaç cümle yazıp, profil fotoğrafınızı koyduktan hemen sonra portfolyonuzu oluşturun (keşfet sayfasından ilham alabilirsiniz!).

Sınırsız hayal gücü ve fikirlerinizi kullanarak tasarımlarınızın yapım aşamasından başlayarak, bitiş noktasına kadar geniş kitlelerle paylaşın.

Behance Avantajları Nelerdir?

Bu ücretsiz dijital platformda tasarımlarınızı, fotoğraflarınızı veya dosyalarınızı oluşum aşamasından bitim aşamasına kadar milyonlarca kullanıcının fikirlerinden yararlanırken aynı zamanda projenin sonunda “acaba nasıl oldu?” sorusunun cevabını da kolayca bulabilirsiniz. Profilinize yüklediğiniz grafik tasarım, moda, illüstrasyon veya fotoğraf hakkında milyonlarca kullanıcının yorumu ve beğenisini alabilir aynı zamanda burada uzmanların yapmış olduğu çalışmaları görebilir ve onlardan da yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir