E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
arabica

Arabica Coffee House’un PR Ajansı Belli Oldu

Yüzde yüz yerli ve milli marka olma özelliği taşıyan ve Türkiye’de yeni nesil kahveciliğin öncülerinden olan Arabica Coffee House tüm iletişim çalışmaları için globalde de hizmet vermeye başlayan NİŞ PR-Media-Event ile el sıkıştı.

Türkiye’de kahvecilik sektörünün öncülerinden olan Arabica Coffee House, kurulduğu 2014 yılından bu yana hızla büyümeye devam ediyor. Şu anda Türkiye’de 6 bölgede 130’a yakın şubeyle hizmet veren marka, geçtiğimiz yıldan bu yana cirosunu 3 kat arttırarak 110 milyon TL bandına çıkarmayı başardı. 

Markalarına değer katmak ve yurt dışı tanıtımlarına destek olmak adına globalde de hizmet vermeye başlayan ajans, iletişim sektöründeki tecrübelerini Arabica Coffee House ile de paylaşacak. Profesyonel iletişim çalışmaları ile yıllardır sektörün önde gelen isimlerinden olan NİŞ PR; kamu kurumlarına, lider ulusal ve uluslararası saygın birçok “iş ortağına”, marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla stratejik iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri sunuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir