Neden Apple Ne Yapsa Yok Satıyor?

ds-damat

Günümüzde elektronik ürünler oldukça çok kullanılıyor. İlgi gördükçe de seçenek fazlalığı artıyor. Durum böyle olunca fiyat farkı, kalite farkı gibi bir takım farklılıklar oluşuyor.

Apple başarısı

Elektronik ürünlerde ismini kalitesi ile duyurmuş markalar başında Apple geliyor.Ürettikleri, geliştirdikleri her yeni ürün fazla satılıyor.Fiyatlarının çok uygun olmamasına rağmen oldukça ilgi görüyor.Özellikle Iphone satış performansı oldukça iyi durumda.Iphone’ın çok satmasının sebebini kurucularından biri olan Steve Woznaik açıkladı. Iphone, birçok akıllı telefona kıyasla fiyat yüksekliği ile dikkat çekiyor.Steve Jobs ile Apple kurucularından olan Woznaik, Apple’ın büyük hissedarlarından biridir.

Iphone neden çok satar?

Woznaik, Iphone fiyatlarının günümüz şartlarına göre oldukça uygun olduğunu ifade etti. Çinli akıllı telefon üreticisi olanlar üst düzey donanımları gayet uygun ücretlerle kullanıcılara sunarak son dönemler de başarılı çalışmalara imza attığını söyleyen Steve Woznaik,iPhone’un fiyatını sonuna kadar hak ettiğini söyledi.Bu nedenle müşterilerin tercihini kaliteden yana yaptığını belirtti.Kalitesine göre günümüze uygun fiyata satış yapıldığını anlatıyor.Elektroniğe ilgi oldukça seçenek fazlalığı artıyor.Durum böyle olunca fiyat farkı, kalite farkı gibi birtakım farklılıklar oluşuyor.Akıllı telefon, bilgisayar, gibi elektronik ürünler hayatı kolaylaştırmakla beraber, insani ihtiyaç haline döndü.

Apple’ın müthiş başarısı

Elektronik ürünlerde ismini kalitesiyle duyurmuş markalar başında Apple geliyor.Ürettikleri, geliştirdikleri her ürün fazla satılıyor. Fiyatlarının çok uygun olmamasına rağmen ilgi görüyor.Özellikle Iphone satış performansı iyi durumda. Akıllı telefonda başarılara imza atıldı. Iphone’ın bu kadar satmasının sebebini kurucularından biri olan Steve Woznaik açıkladı.Iphone, birçok akıllı telefona kıyasla fiyat yüksekliğiyle dikkat çekiyor.Apple kurucularından olan Woznaik,Apple’ın büyük hissedarlarından biridir. Apple’da ki tam zamanlı işinden 1987 yılında ayrılan Steve Woznaik, hala şirketin önemli hissedarlarından biri arasında bulunuyor.

Iphone satış başarısının sırrı

Woznaik, Iphone fiyatlarının günümüz şartlarına göre oldukça uygun ve makul olduğunu ifade etti. Çinli akıllı telefon üreticisi olanlar üst düzey donanımları gayet uygun ücretlerle kullanıcılara sunarak son dönemler de başarılı çalışmalara imza attığını söyleyen Steve Woznaik, iPhone’un fiyatını sonuna kadar hak ettiğini söyledi. Bu nedenle müşterilerin tercihini kaliteden yana yaptığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir