E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
kadir mustafa ozturk 2

Aktif Bank Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Kadir Mustafa Öztürk Oldu

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdüren Aktif Bank’ta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevine finans ve bilgi teknolojileri alanında engin deneyime sahip olan Kadir Mustafa Öztürk atandı.

Kurulduğu ilk günden bu yana sürdürdüğü teknoloji yatırımları ile Türkiye’nin en büyük finansal teknolojiler ekosistemi olan Aktif Bank’ta Bilgi Teknolojileri Grubu’na yeni bir isim liderlik edecek. Kadir Mustafa Öztürk, Haziran 2021 itibarıyla Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı olarak Aktif Bank ailesine katıldı.

kadir mustafa ozturk 1
Kadir Mustafa Öztürk

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Öztürk, birçok yazılım firmasında edindiği deneyimlerin ardından 2001 yılında bankacılık sektörüne adım attı. Bilgi Teknolojileri, Dijital Bankacılık ve Bankacılık Dönüşüm projeleri gibi alanlarda deneyimleri olan Kadir Mustafa Öztürk; Alternatif Dağıtım Kanalları, Dijital Bankacılık alanlarında üst düzey yöneticilik yaptı. Dijital bankacılık kapsamında, internet şube, mobil bankacılık, iletişim merkezi, ATM, dijital cüzdan ve dijital altyapı geliştirme projelerinde yurt içi ve yurt dışı birçok banka geçişlerinde aktif rol aldı. Son olarak Yazılım Altyapılarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Öztürk, Haziran 2021 itibarıyla Aktif Bank Bilgi Teknolojileri ekibini yönetecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir