E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Ajansların İsteği Üzerine DP Ödülleri Başvuruları 1 Mart’a Kadar Uzatıldı

Pazarlama Türkiye olarak sponsoru olduğumuz Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin son başvuru tarihine başvurularını yetiştirmekte sıkışıklık yaşayan ajanslarının beklediği yardım eli, DP Ödülleri’nden uzandı. DP Ödülleri’nin başvuru tarihinin uzatılması talebiyle, sosyal medya üzerinden yaratıcı çağrılar yapan ajanslar, #DPÖdülleri etiketiyle kendi sosyal medya hesaplarından birbirinden yaratıcı videolar paylaştılar.

Videolarda kimi ajanslar ne kadar yoğun olduklarını ve bu yoğunluktan dolayı başvuru tarihine yetişemediklerini anlatırken, kimi ajanslar da yarışmaya katılacakları projelerin ve yapılacak işlemlerin çokluğu sebebiyle ek süre talebinde bulundu.

https://www.instagram.com/p/BuJo01Xg0zz/
https://www.instagram.com/p/BuL5TQZAJfN/
https://www.instagram.com/p/BuMHQBwhemW/

Her zaman ajanslarla iç içe olan ve onların sesine kulak veren DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimciler Derneği) bu çağrıya da sessiz kalmadı. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Zuhal Gezer Demirci, ajansların yaratıcı yaklaşımı üzerine süreyi uzattıklarını açıkladı.

01 Mart 2019 tarihine kadar uzatılan başvurulardan sonraki dönemde, birbirinden başarılı projelerle yarışacak olan ajansları, heyecanlı bir süreç bekliyor.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri, Doğrudan Pazarlama sektörünün gelişimine katkıda bulunmayı, bilinirlik yaratmayı, doğrudan pazarlama kavramlarının yerleşmesini sağlamayı, doğrudan pazarlama yöntemlerinin daha çok kullanılmasına teşvik etmeyi, doğrudan pazarlama alanında çalışanları motive etmeyi, özgün başarıları belgelemeyi ve doğrudan pazarlama uygulamalarının kalitesinin artırılmasını hedefliyor.

Yarışmanın temel amacı, ticari etkinliği yüksek olan, ölçülebilir, sonuç getiren doğrudan pazarlama projelerini seçerek ödüllendirmek. Yarışmada, doğrudan pazarlama projelerinin stratejisi, yaratıcılığı, uygulanabilir oluşu ve sonuçları değerlendiriliyor. Yarışmaya katılım DPİD web sitesinden (www.dpid.org.tr) verilen ödül linkinden ya da http://www.dpodulleri.org/ yarışma sitesinden başvuru formu doldurularak, online olarak yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir