E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
yatay

Ahtapot Sosyal Medya 35. Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması’nın Sponsoru Oldu

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılında, 30 Ağustos 2022’de düzenlenen Çanakkale Rotary Kulübü Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması’nın bu yılki değerli sponsorlarından biri de “Ahtapot Sosyal Medya” Ajansı oldu.

Ahtapot sevdiği sularda! Ahtapot Sosyal Medya Kurucusu ve Ajans Başkanı Hisar Uyar’ın da yüzücü olarak katılım göstereceği organizasyonda, 30 farklı ülkeden 850 yüzücünün yarışması bekleniyor.

Büyük ve şanlı bir zafer ile sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 100. yılında, anlamlı bir sponsorluğa imza atan Ahtapot Sosyal Medya, 8 yıldır dijital iletişim ve kreatif tasarım odağında Torku, Mapfre Sigorta, Borusan Otomotiv Premium, Arvento, Kibar Holding, Assan Alüminyum, WWF Türkiye, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Selfit, DB Schenker Arkas, Darüşşafaka Cemiyeti, Fiyuu, Mitsubishi Heavy Klima, Danfoss, MADO gibi birçok değerli markanın dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Markanızı başarıya ulaştıracak sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, dijital reklam yönetimi, video prodüksiyon ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü Ahtapot Sosyal Medya’da!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir