E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

23 Nisan 2018 Markalar İçin Nasıl Geçti?

Her sene olduğu gibi bu sene de markalar 23 Nisan için mesajlarını kamuoyuna iletti ve bu özel günü çocuklar adına kutladı. Kimi markalar geleneksel kutlamalarını devam ettirirken, yeniliklerle bu sene dikkat çeken isimler de oldu.

Apple bu sene, çocukların iPad üzerinden çizdikleri otoportrelerini ve mesajlarını birçok sosyal medya uygulaması üzerinden ilgilileri için paylaştı. 23 Nisan için bu şekilde çocuklara özel bir mesaj göndermiş oldu. Turkish Airlines uluslararası boyutta bir video çalışması ile bu özel günü kutladı. Aynı zamanda 23 Nisan için; ”Deniz mavisi hayaller için kanatlarımızı açtık. Minik kalplerimizi hiç tanışmadıkları bir mavi ile buluşturmak için yola çıktık. Yüzlerindeki gülümsemenin bir parçası olmak en büyük mutluluğumuz. Hayallerine umutla bakan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!” mesajını da yayınladı. İng Bank da ”Kızlar da Yapar” isimli video çalışması ile 23 Nisan’ı kutladı. Reklam filmi ile kutlayan diğer markalar YapıKredi, Huawei, Yaşar Üniversitesi, Abank, Gesdaş, Algida, Vestel, Doğtaş, NEF, Enza Home, One Car, Opet ve Vodafone.

Birçok marka da sözlü mesajlar ile sosyal medyadan kutlamalarını gerçekleştirdi. İdaş markası; ”Dünya onların hayalleri ile güzel, 23 Nisan kutlu olsun.” diyerek bu özel günü onlar için kutladı.

Halk Bankası’nın yayınladığı mesaj da şöyle; ”Çocuklarımızın mutluluğu en büyük mutluluğumuz! 80. yılımızda, 80 çocuğumuzun dileğini gerçekleştiriyoruz. Haydi tüm çocuklar dilek kumbarasına…

Tüm çocuklarımızın #23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.” Arzum Küçük Ev Aletleri markasından da bu sene 23 Nisan mesajı gecikmedi. ” Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! #23Nisan” ile Instagram hesabından mesaj paylaşıldı. Arçelik, Samsung, Accessorize ve daha birçok markanın da sözlü kutlamaları bu sene görüldü.

Ünlü markalarda olduğu gibi, ünlü isimlerde de bu sene oldukça fazla şekilde 23 Nisan mesajı görüldü. Sosyal medya hesapları aracılığı ile sözlü ve görsel olarak takipçilerinin 23 Nisan Bayramı’nı kutlamayı ihmal etmediler.

Gazete manşetleri de bu sene 23 Nisan için oldukça dikkat çekiciydi. Hürriyet Gazetesi ”Bir Tarihin Değiştiği Gün” başlığını yayınlarken, Milliyet Gazetesi ise; ”23 Nisan Kutlu Olsun Nice Yıllara Çocuklar” mesajını başlık ile iletti. Habertürk Gazetesi daha kısa bir başlık seçerek; ”İlelebet Seninle” mesajını yayınladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir