2020’de Markaların Kurban Bayramı Paylaşımları

damattween

Geride bıraktığımız Ramazan Bayramı’nı pandemi nedeniyle evlerimizde yalnız biraz da buruk geçirdik. Kurban Bayramı ise pandeminin sokağa çıkma yasaklarının olmadığı döneme denk geldi. Bu bayram yasak yok ama pandeminin verdiği endişe ile mümkün olduğunca temkinli geçirmeye çalışıyoruz. Umuyoruz ki bu bayramı herkes sevdikleri ile  kurallara uyarak sağlıkla geçirir.

Peki bu dönemde markalar ne yaptı, bayramı nasıl kutladı? Gelin beraber markaların 2020 Kurban Bayramında paylaştıkları bayram mesajlarını inceleyelim.

2020’de Markaların Kurban Bayramı Paylaşımları

 1. LC Waikiki

Birlikte keyifli sağlıklı nice bayramlara diyen LC Waikiki sosyal mecralarda bayram pozu veren bir aile ile kurban bayramını kutlamış.

 

lcw-kurban-bayrami-2020

 

Yine LC Waikiki bayramlarda yaşadığımız diyalogları ve aksilikleri bir araya getirerek neşeli bir ton ile bayram mesajını  vermiş.

 

 

 1. Defacto

Defacto bayramın neşesi olan çocuklar ile kurban bayramını kutlayan markalardan. Sosyal medya hesaplarından paylaştığı bayramlıklarını giyen çocuklar ile kurban bayramını kutlamış.

https://www.instagram.com/p/CDS3c-LoA-i/

 1. Migros Türkiye

Migros Türkiye ise bu bayramda kurban kesmek isteyen ve bu konuda kolaylık arayan kişilere bir çözüm sunuyor. Reklamda hem kurban kesim hizmetini tanıtırken hem de bu konuda çekinceleri olan kişilere içlerinin rahat olması gerektiği konusunda mesajlar veriyor.

 

 

 1. Trendyol

Bayramların vazgeçilmezi olan bayram sofrasını paylaşarak bayramımızı kutlamış Trendyol. Dolu dolu bir bayram sofrasında beraberce yenen keyifli sofralar ile mesajını vermiş.

 1. Gratis

Bayramda özel indirimleri olan Gratis, yayınladığı reklam filminde hem indirimleri duyurmuş hem de bayramımızı kutlamış. Reklam filminde indirimden kafasını kaldıramayan insanları görüyoruz.

 

 1. Yemek.com

Yemek denince ilk akla gelen adreslerden biri olan yemek.com Kurban Bayramını kutlamasa olmazdı. Yemek.com dolu bir bayram tabağı ile bayramı kutladı.

yemek.com-bayram-2020
 1. Gitti Gidiyor

Bayram neşesini derleyip sosyal mecralarda video paylaşarak bayramı kutlayan Gitti Gidiyor, bayram neşesi ile gelir diyor.

 

 

https://www.instagram.com/p/CDQV-cqHpzf/

 

 1. Ülker
  Bayram demek çikolata, şeker ve kolonya demek aslında bizler için. Yıllardır en çok tercih edilen bayram çikolatalarının adresi Ülker ise kurban bayramını kutlayan markalar arasında.https://www.instagram.com/p/CDS0dEHqIbb/

 

 

 1. Yemek Sepeti

Geleneksel motiflerle paylaşımını süsleyen Yemek Sepeti, en sevdiğimiz tatlılardan olan baklava ile kutlamış kurban bayramını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir