E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
2020'de Markaların 23 Nisan Reklamları

2020’de Markaların 23 Nisan Reklamları

Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılını kutluyoruz. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyaca kutlanan bu bayramın sevinci içerisindeyiz Evlerde olduğumuz bugünlerde sevincimizden, coşkumuzdan, heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmedik. Aynı sevinç,heyecan ve coşkuyla…

Markalar da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı paylaşımları ile kutluyor. Markaların 23 Nisan paylaşımlarını sizler için derledik. Yazıma başlamadan önce de ben de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım.

Markaların 23 nisan 2019 paylaşımları için tıklayınız.

2020’de Markaların 23 Nisan Reklamları 

Boyner 23 Nisan Reklamı

Paylaşımında birlik olmayı vurgulayan Boyner, bizim bunu yeni öğrenmediğimizi, 100 yıl önce Atamızdan öğrendiğimizi vurguluyor. Boyner, evlerde olduğumuz bugünlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılını hep beraber kutlamak için balkonlarda buluşmaya çağırıyor.

 

Turkcell 23 Nisan Reklamı

Çocuklarımız geleceğimizdir mesajını ileten Turkcell #EvdeBayramVar hastaghiyle paylaşımda bulundu. Turkcell 100. yılını kutladığımız bayramımızı yine hep beraber kutlamak için balkonlara davet ediyor bizi. Haydi gelin hep beraber!

 

Opet 23 Nisan Reklamı

Sokaklarda, caddelerde, meydanlarda, okullarda, sınıflarda olamayacağız bu bayram. Evlerde olacağız. Opet’in 23 Nisan paylaşımında evlerini süslemeye çalışan çocuklara yardım eden Cem Yılmaz’ı görüyoruz. Opet, evlerde ve balkonlarda 100. yıla yakışır bir coşkuyla kutlamak için söz istiyor. Söz veriyoruz Opet. Aynı sevinç, aynı heyecan, aynı coşkuyla kutlayacağız.

 

Anadolu Sigorta 23 Nisan Reklamı

Paylaşımında Atatürk’ün çocukluğuna değinen  Anadolu Sigorta, Atatürk’ün hiç bir zaman çocukluk hayallerinden vazgeçmediğini belirtiyor. Çocukların hayallerinden vazgeçmemesi için çocuklara armağan ettiği bu bayramda hep beraber 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayalım.

 

Vestel 23 Nisan Reklamı

Mustafa Kemal Atatürk’ün heyecanı, tutkusu, düşünceleri hiçbir yere sığmadı. Hep daha fazlasını hedefledi. #SevgimizSığmazTaşar hastaghiyle karşımıza çıkan paylaşımında Vestel, çocukların Mustafa Kemal Atatürk’e karşı olan sevgilerini işlemiş. Bizde Mustafa Kemal Atatürk’e karşı olan  #SevgimizSığmazTaşar diyoruz.

 

Yurtbay Seramik 23 Nisan Reklamı

23 Nisan bu yıl Covid-19 salgını nedeniyle evlerimizden çıkamadığımız günlere denk geldi ama bu kutlamaya engel değil. Yurtbay Seramik’de paylaşımında bunu vurguluyor. #BugünOlsandaEvde kutluyoruz bayramımızı. Haydi hep beraber söyleyelim  “23 Nisan kutlu olsun.”

 

Mercedes Benz 23 Nisan Reklamı

Sokaklar, caddeler, meydanlar boş; biz evde olsakta coşkumuzdan hiçbir şey kaybetmedik. Aynı coşkuyla, aynı sevinçle kutlayacağız. #UmuduYay hastaghiyle karşımıza çıkan Mercedes Benz; umudunu kaybetme, aynı coşkuyla aynı heyecanla aynı sevinçle kutluyoruz mesajını iletiyor.

 

Yapıkredi 23 Nisan Reklamı

Covid-19 salgını nedeniyle evde kaldığımız bugünlerde, YapıKredi’de paylaşımında #EvdeKal hastaghiyle hem evde kalmamızı hem de 23 Nisan’ı kutluyor. Paylaşımında bu zamanlarda çok şeyden eksik kaldığımızı ama Atamıza sevgimizden eksik kalmadığımızı ve Atamıza sevgimizi vurgulayan YapıKredi, nice 100 yıllar 23 Nisan’ı aynı heyecan, sevinç ve coşkuyla kutlayacağımızı vurguluyor.

Markaların 23 Nisan Paylaşımları ile alakalı yazı, yeni reklamlar geldikçe gün içerisinde güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir