E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

2019’da Markaların Anneler Günü Paylaşımları

Bu yıl da markaların Anneler Günü paylaşımları ana sayfamıza sevgi, mutluluk kattı. Sizleri 2019 yılı için hazırlamış olduğumuz markaların Anneler Günü paylaşımları ile baş başa bırakıyoruz.

Markaların Anneler Günü Paylaşımları

1) Türk Telekom

Türk Telekom’un az gören çocuklar için düzenlediği Gunışığı eğitiminin öğrencisi olan Salih, aldığı eğitimler sayesinde annesine bir mektup yazdı. Salih’in mektubu, Anneler Günü için en anlamlı hediye oldu.

2) Vodafone

Anneliğin yalnızca biyolojik olmadığını, bir çocuğa hayallerini, bilgisini, sevgisini ve şefkatini veren herkesin anne olabileceğini destekleyen Vodafone, tüm annelerin ve anne yokluğu hissettirmemek için çabalayan herkesin Anneler Günü’nü bu ince video ile kutladı.

3) Turkcell

Turkcell, bu seneki Anneler Günü temasında, çalışanlarının evlat sıcaklığına sahip olmasına değinmeden geçmedi.

4) Arçelik

Annelerin ve anne şefkatini üzerimizden hiç eksik etmeyen tüm kadınların Anneler Günü kutlu olsun!

5) Karaca Home

Bu seneki Anneler Günü’nde, #AnneOlunca hashtagi ile yola çıkan Karaca Home, saf mutluluğun ne demek olduğunu bu güzel videoyla özetledi.

6) LC Waikiki

LC Waikiki, her yıl günlerce araştırdığımız Anneler Günü hediyelerinin, aslında anne sevgisinin yerini hiçbir zaman tutamayacağını vurguladı.

7) Maximum Kart – Markaların Anneler Günü Paylaşımları

Mert Fırat’ın reklam yüzü olduğu Maximum Kart, bu yılki Anneler Günü’nü eğlenceli sözlere sahip olan bir müzik eşliğinde kutladı.

8) QNB Finansbank

Anneler Günü’ne özel duygusal bir video hazırlayan QNB Finansbank, hayatın her anında yanımızda olan annelerimizin ve bize annelik yapan herkesin Anneler Günü’nü kutladı.

9) Ziraat Bankası – Markaların Anneler Günü Paylaşımları

Ziraat Bankası, bu seneki Anneler Günü’ne özel tüm güzel fırsatları evlatları için değerlendiren annelerimizin şefkatini, değerini vurgulayan anlamlı bir video yayınladı.

https://www.instagram.com/p/BxSbdKDAgOs/

10) Kiğılı Giyim

Bir erkek giyim mağazası olan Kiğılı, annelerimizin hayatımızdaki önemini bu eğlenceli video ile vurguladı.

11) Petrol Ofisi

Petrol Ofisi, bu seneki Anneler Günü’nü, köy enstitüleri aracılığıyla yüzlerce çocuğa ulaşan Mualla Eyüboğlu’nun hayat hikayesiyle kutladı.

12) GittiGidiyor

GittiGidiyor, Anneler Günü’nde, evladı hediye almamış veya bir çiçekle günü kurtarmış olan annelere bu neşeli video ile seslendi.

13) Watsons

Annelerimizi süper kahramana benzeten Watsons, bu seneki Anneler Günü’nü sevimli bir gifle kutladı.

14) Volkswagen

Anne şefkatini vurgulayan paylaştığı video ile kutlayan Volkwagen, sıcaklığını daima hissettiren tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

https://www.instagram.com/p/BxWkKoun4Gb/

15) Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti, bu anlamlı günde annesinden uzak kalan evlatlara yönelik bir video hazırladı ve şu sözleri ekledi: Bizi sevgiyle, emekle büyüten annelerimiz sayesinde daha mutlu, daha güçlüyüz. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun!

https://www.instagram.com/p/BxWqoDonTre/

16) Filli Boya

Filli Boya, bu yılki Anneler Günü’nü iyiliği ve doğruluğu bizlere öğreten annelerimize bir görsel hazırlayarak kutladı.

17) Defacto

Dünyanın tüm kelimelerin annelerimizle daha özel olacağını söyleyen Defacto, bu anlamlı video ile Anneler Günü’nü kutladı.

18) Opet

Emniyet kemerinin önemiyle annelerimizin değerini birleştiren Opet, “Yolunuzdan güvenlik annelerimizin yüzünden gülücük eksik olmasın.” sloganıyla Anneler Günü’nü kutladı.

1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir