E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

2018’de Markalar Anneler Günü’nde Neler Paylaştı?

Hepimizin en değerlileri, yeri geldiğinde bir bakışıyla hem seven hem de kızan annelerimizin Anneler Günü, yıl ülkemizde 12 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşecek. Hepimizin ekranlardan gördüğü gibi her sene birçok marka bu özel gün için birbirinden farklı mesajlar ile reklam filmleri yayınlıyor.
Peki gelin birlikte bakalım geçtiğimiz sene markalar neler yapmış, neler paylaşmış.

1) İlk olarak Türk Telekom demiş ki “Annelerinizle daha çok anı paylaşın diye var gücümüzle çalışıyoruz. Anneler Günü’nüz kutlu olsun!”
2) Vestel ise “Bu Anneler Günü’nde de Vestel Olarak Küçük Ev Aleti Satmıyoruz!” diyerek hepimizi şaşırtmış ve mutlu etmişti.
3) Hemen ardından Arçelik’e bakalım. Arçelik bize demiş ki sadece annelerimizin değil, bizi büyüten halalarımızı, yengelerimizi, teyzelerimizi de unutmayalım.
4) Teknosa’nın yaptığı “Pişmanım Anne” filmi geçtiğimiz sene oldukça konuşulmuştu. Gençlerin içgörülerini yakalayan ve gençlerin dilini oldukça güzel konuşan bu reklam filmi, geniş bir kitlenin beğenisini kazanmıştı.
5) GittiGidiyor ise anneleri için her türlü “zahmete” katlanan evlatlara oldukça güzel seslenmiş.
6) Hayat Su ise “Bize Hayat Veren Annelerimiz” demiş.
7) Beykent Üniversitesi hepimizi duygulandıran “Buralara Nasıl Geldik Çok İyi Biliyorum Anne.” mesajını vermişti.
8) Maximum Kart ise Mert Fıratlı reklam filminde “Hep Küçüktüm Gözünde” şarkısı ile Anneler Günü mesajını bizlere vermiş.
9) Molped ise geçtiğimiz sene Anneler Günü’nde “İlk En Yakın Arkadaşımız Annelerimize” adlı reklam filmiyle beğenileri toplamıştı.
10) Her anımızı güven içinde yaşatan annelerimiz için Allianz Sigorta’dan Mutluluğumuz Annelerimizin Güvencesinde reklamı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir