2018’de Markaların 19 Mayıs Paylaşımları

damattween

Markaların 19 Mayıs paylaşımları sosyal medyada coşkuyla kutlandı.

Atatürk, Samsun’a ayak bastığı ve Kurtuluş Savaşı’nın başladığı tarih 19 Mayıs’ı, Türk gençlerine ithaf etti. Günümüzde 19 Mayıs’ta Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı adıyla kutlanan bu bayram için markaların 2018’deki paylaşımlarını gelin birlikte inceleyelim.

Markaların 2018’de
19 Mayıs Paylaşımları

1.Türk Telekom 19 Mayıs Paylaşımı

Türkiye’nin en önemli operatörlerinden biri olan Türk Telekom, 32 farklı branşta destek verdiği Türk Telekom Amatör Spor Kulüpleri ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

2. QNB Finansbank 19 Mayıs Paylaşımı

2018’deki paylaşımıyla gençlere destek vermenin önemini vurgulayan QNB Finansbank, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı bu anlamlı video ile kutladı.

QNB Finansbank 19 Mayıs Paylaşımı

3. Garanti Bankası 19 Mayıs Paylaşımı

Garanti Bankası, milli takımımız ile Atatürk’ün armağan ettiği bu güzel bayramın anlamını birleştirerek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Garanti Bankası 19 Mayıs Paylaşımı

4. Alfemo 19 Mayıs Paylaşımı

Kendisini ve başarılarını bir gence benzeten Alfemo, bütün gençlerin ve kendini daima genç hissedenlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı bu neşeli video ile kutladı.

Alfemo 19 Mayıs Paylaşımı

5. Petrol Ofisi 19 Mayıs Paylaşımı

2018’deki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımını Atatürk’ün fotoğraflarını kolaj haline getirerek paylaştı.

Petrol Ofisi 19 Mayıs Paylaşımı

6. Sabancı Holding 19 Mayıs Paylaşımı

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Sabancı Holding, Atatürk’ün yarınlarımızı emanet ettiği gençlerimizle şekillenecek güzel bir geleceğe inandığını söyleyerek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Sabancı Holding 19 Mayıs Paylaşımı

7. Yataş Bedding 19 Mayıs Paylaşımı

Yataş Bedding, 2018’deki 19 Mayıs paylaşımını günümüze kadar olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı görüntüleriyle kutladı.

Sabancı Holding 19 Mayıs Paylaşımı

8.Sırma Grup 19 Mayıs Paylaşımı

Sırma Grup Ailesi, Atatürk’ün spora verdiği önemi, Atatürk’ün denizde gençlerle çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Sırma 19 Mayıs Paylaşımı

9. Samsung 19 Mayıs Paylaşımı

Samsung Türkiye ekibi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Atatürk’ün öğrencilerle olan fotoğrafını paylaşarak kutladı.

10. Flo Ayakkabı 19 Mayıs Paylaşımı

Flo Ayakkabı, 2018’de ulusumuzu yarınlara hazırlayan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı bu anlamlı gif ile kutladı.

11. Koton 19 Mayıs Paylaşımı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ndaki görüntülerle Atatürk’ün fotoğrafını kolaj haline getiren Koton, 2018’deki bayram paylaşımını aşağıdaki görsel ile yaptı.

12. D’S Damat 19 Mayıs Paylaşımı

Takım elbise konusunda sıkça tercih edilen D’S Damat, 2018’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımını Atatürk’ün şık bir takım giymiş fotoğrafı ile kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir