15 Aralıkta Dijitali Pazarlamaya Var Mısınız ?

15 Aralık perşembe günü saat 18.00’da KWORKS ev sahipliğinde başlayacak olan dijital pazarlama etkinliğine, Dijital Pazarlama konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyoruz. Pazarlama Türkiye olarak sektörün gelişimine katkı sağlamak için düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem network, hem de Dijital Pazarlama alanında çok taze bilgiler vaat ediyor. Etkinlik programıysa şöyle:

18:00 – 18:30 – Networking & Tanışma
18:30 – 19:00 – Google AdWords Dönüşüm Stratejileri (Zafer Kavaklı – Modanisa.com Senior Digital Marketing Executive )
19:00 – 19:15 – Kahve Arası
19:15 – 20:00 – Pazarlama Kampanyalarında Dönüşüm Optimizasyonu (Şahin Seçil – BoostROAS Kurucu Ortak )
20:00 – 20:10 – Kahve Arası
20:10 – 21:00 – SEO Proje Yönetimi ( Arda Mendeş – Demirören Dijital Pazarlama Müdürü )

Dijital Pazarlama etkinliğimizin ilk konuşmacısı,  Modanisa.com’da 4 Yıldır Performans Pazarlama ekibinde çalışmakta olan Zafer Kavaklı Google AdWords Dönüşüm Stratejileri konusu üzerine detaylı bir sunum gerçekleştirecek.

GroupM SEM Manager, iProspect Web Analytics Director pozisyonlarında görev aldıktan sonra çalışmalarına dönüşüm optimizasyonu odağında devam eden Şahin Seçil Pazarlama Kampanyalarında Dönüşüm Optimizasyonu konusunda detaylı bir sunum gerçekleştirecek

Günün son konuşmacısı Demirören Medya bünyesinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arda Mendeş, Doğan Online, ZEO ve Modanisa geçmişine sahip. Modanisa ile bir başarı hikayesini global pazara taşıyan Arda Mendeş SEO Proje Yönetimi konusunda sunumunu gerçekleştirecek.

Etkinliğin kapasitesinin 200 kişilik olması sebebiyle, kayıt olunması gerekmektedir. Yaklaşık 3 saat sürecek Dijital Pazarlama etkinliğimize, dijital pazarlama sektörüne ilgi duyan okuyucularımızı bekleriz.

Kayıtlar kapanmıştır.

10 yorum
 1. Etkinlikleriniz ilgi alanlarım ve profesyonelleşmek istediğim konularla alakalı olduğundan haberdar olmak istiyorum. Ayrıca etkinlikleriniz, birçok konuda doğru bilgilendirmeyi sağlayacak önemli kişilerin katılımıyla gerçekleşiyor. Bu sebeple ilgileniyorum. Teşekkürler.

  1. Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler Canan Hanım, Etkinlikte görüşmek dileğiyle.

   1. Etkinliğe katıldım. Çok güzeldi. Seo ile ilgili olan son sunum özellikle. Her ay devamını bekliyoruz. Etkinlikte sunum dosyaları web sitenize koyulacak denmişti ama nasıl ulaşabilirim bu dosyalara. Sitenizde göremedim.

    1. Merhabalar Yasin Bey,

     İlginiz için teşekkürler. Etkinliğe katılmanıza ve beğenmenize sevindik. Bir kaç gün içerisinde sunumları sitemizde yayınlayacağız.

 2. Merhaba Ender Bey,

  Dün Dijital Pazarlama Zirvesi’nde tanışmıştık sizinle, zirve sunumları ne zaman paylaşılacak diye soracaktım. En kısa zamanda paylaşırsanız sevinirim.

  İyi Çalışmalar

 3. Etkinlik gerçekten çok güzeldi yoğunluktan dolayı biraz ayakta kaldık ama çok fazla sürmedi. Konuşmacıların sunumları çok akıcı ve net bir şekildeydi. Sitede yayımlanacak demişlerdi ama sunumu göremiyorum rica etsem sitenizde yer verir misiniz??

  1. Merhabalar Kemal Bey,

   İlginiz için çok teşekkürler.Bir sonraki etkinliğimizde kısa süre bile olsa ayakta kalmayacağınızı temin ederim. Etkinliğe katılmanıza ve beğenmenize sevindik. Bir kaç gün içerisinde sunumları sitemizde yayınlayacağız.

 4. Bu etkinliğiniz benim için çok önemli. Kayıt yaptırdım ancak herhangi bir geri dönüşüm olmadı. Kaçırmak istemiyorum bu etkinliği. Katılıp, katılamayacağımı nereden öğrenebilirim?

 5. Geri bildirim: 15 Aralıkta KWORKS'te Dijital Pazarlama Etkinliği | Edvido Blog
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir