12. Finans Kongresi 24-25 Kasım’da ODTÜ’de

ODTÜ İşletme Topluluğu’nun bu sene 12.sini düzenleyeceği Finans Kongresi, “Değişen Dünyada Finans 4.0” teması ile 24-25 Kasım 2018 tarihleri arasında ODTÜ KKM Kemal Kurdaş Salonu’nda gerçekleşecek.

Pazarlama Türkiye olarak medya sponsorları arasında yer aldığımız Finans Kongresi,  tüm üniversite öğrencilerine açık olarak paneller ve seminerler şeklinde düzenlenecek. Aralarında Belgin Maviş, Bestenaz Süllü, Burak Arzova, Cüneyt Paksoy, Erkin Şahinöz, Ozan Bingöl ve Yaşar Erdinç gibi finans dünyasının önde gelen isimleri ile birlikte, ulusal ve uluslararası birçok şirketin finans alanındaki üst düzey yöneticileri kongrede yerini alacak.

QNB Finansbank‘ın daimi sponsor olduğu kongrede, P&G Türkiye altın sponsor, PwC Türkiye ve Şişecam gümüş sponsor, Helkel ise bronz sponsor olarak yer alıyor.


Alanında uzman finansçılar ve şirket CFO’ları Finans Kongresi’nde öğrencilerle buluşuyor!

Finans dünyasındaki gelişmeler, finansal teknoloji gibi konuları konuşmak ve deneyimlerini paylaşmak üzere alanında uzman finansçıları ve şirket CFO’larını öğrenciler ile buluşturacak Finans Zirvesi, ziyaretçilerine, konuşmacılarla tanışma ve birlikte kahve içme gibi fırsatlar sunuyor. Ayrıca etkinlik katılımcıların da sorular yöneltebileceği interaktif bir şekilde gerçekleşecek.


Konuşmacılar Açıklandı

Belgin Maviş – A1 CAPİTAL
Yaşar Erdinç – BİLGEYATİRİMCİ.COM
Beste Naz Köksal -GEDİK YATIRIM
Ozan Bingöl – OZANBİNGOL.COM.TR
Burak Arzova – BLOOMBERGHT
Cüneyt Paksoy – SAXO CAPİTAL
Erkin Şahinöz – TİM DANIŞMANLIK
Cenk Akıncılar – QNB FİNANSBANK
Burak Yıldırım – HENKEL
Banu Vahapoğlu Akgün – HENKEL
Dilek Dayındırlı – SCALEX
Burak Dağlı – ŞİŞECAM

En az 10 oturuma katılan ziyaretçilere “Finans Kongresi” sertifikası, QNB Finansbank oturumuna katılanlara “QNB Finansbank” sertifikası verilecektir.

Etkinlik hakkında detayları öğrenmek ve biletinizi satın almak için www.finanskongresi.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir