12. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Son Başvuru Tarihi 24 Şubat

ds-damat

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) düzenlediği ve bu yıl 12. kez verilecek olan Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular 01 Şubat’ta başladı. Bu yıl İnteraktif ve Veriye Dayalı Pazarlama ana kategorilerine eklenen yeni alt başlıklarla daha da zenginleşen ödüller için son başvuru tarihi 24 Şubat 2020. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular ise www.dpodulleri.org  adresinden yapılabiliyor. Başvuru süresinde bir uzatma yapılmayacağını da belirtelim. 

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin bu yılki konsepti “ÖDÜL KAFASI” olarak belirlendi.

Ticari etkinliği yüksek olan, ölçülebilir, sonuç getiren doğrudan pazarlama projelerini seçerek ödüllendiren Doğrudan Pazarlama Ödülleri bundan böyle markalarında başvurusuna da açık olacak.

Bu yıl 24-25 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek ana değerlendirme sürecinde bazı yenilikler var; ana jüri Etkinlik Pazarlaması Jürisi, Satış Noktası ve Sahada Pazarlama Jürisi, Veriye Dayalı Pazarlama&İnteraktif Pazarlama jürisi olarak üçe bölündü ve başvuran projeleri kendi uzmanlık alanlarına göre değerlendirilecek.

Genç Jüri yerine artık üniversiteler iş başında!

Bu yıl ön değerlendirme aşamasında 30 yaş altında dernek üyesi ajans çalışanlarından oluşan Genç Jüri yerine üniversite öğrencileri yarışma ana jürisinin yanında yerini alacak. Öğrencilerin oyları, ön elenme sürecinde yer alacak. Böylece gençler de söz sahibi olmuş olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir