E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

2018‘de ayakkabı sektörünün en itibarlı markası Greyder

Marketing Türkiye ve araştırma kuruluşu Akademetre işbirliğiyle bu yıl 5.si düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri sahiplerini buldu. Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri‘nin ayakkabı ve çanta kategorisinde en itibarlı markası Greyder oldu.

Pazarlama sektörünün bilgi paylaşım platformu Marketing Türkiye tarafından araştırma şirketi Akademetre’nin saha çalışmasını gerçekleştirdiği “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü Araştırması” baz alınarak düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, 8 Ocak 2019 tarihinde Raffles İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 

Ödül araştırma sonuçları ile belirlendi.

İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü saha araştırması kapsamında, Türkiye‘nin 12 büyük şehrinde 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 50’yi aşkın sektörde yıl içinde itibarını en çok artıran markalar tüketicinin oylarıyla belirlendi. Araştırma sonuçlarına göre ayakkabı–çanta kategorisinde en itibarlı marka ödülünü Greyder kazandı. Sektörde ödül kazanan bir diğer marka ise FLO oldu.

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleriayakkabı ve çanta sektörü kategorisinde en itibarlı marka seçilmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Greyder Marka Müdürü Özlem ElfassyGreyder markasının sağlamlık, dayanıklılık, rahatlık ve şıklıkla eş anlamlı bir marka olduğunu vurguladı. 60 yıllık sektörel birikim ve tecrübeyle ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olarak yüksek kalite standartlarında üretim yaptıklarını belirten Özlem Elfassy, Türkiye‘de Greyder‘in ayakkabı sektörüne ‘casual moda‘ kavramını getiren ilk firma olduğunu kaydetti. 

Elfassy, gerek erkek ve kadın ayakkabı modası gerekse 2018 Mayıs ayında lansmanını yaparak büyük ilgi gördükleri çocuk ayakkabı kategorisinde fark yaratan ürünlere imza attıklarını ifade etti. 2019 yılında tüketicilere yeni ve yenilikçi ürünler sunacaklarını söyleyen Elfassy, iletişim çalışmalarına hız vererek yeni yılda özel kampanyalar düzenleyeceklerini de belirtti. 

Greyder – 60 yıllık tecrübesiyle ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başaran Greyder, ayakkabı tercihinde kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırıyor. Tüm koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutan, standartlara bağlı kalmadan kendi tarzıyla marka yolcuğunu sürdüren Greyder, yenilikçi mağaza konsepti, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile Türkiye’de ve dünyada saygın markalar arasında yer alıyor. Sağlamlık, kalite ve dinamizmi merkezine alan, tutkusu şıklık ve kalite olan herkesin beklentilerine inovatif çözümlerle cevap veren Greyder, 380’i aşkın satış noktasında takipçilerine hizmet sunuyor. 60 yıldır kusursuz üretim anlayışıyla ayakkabı aşkına hizmet eden Greyder, ‘Casual Moda’ kavramını ilk kez tüketiciyle buluşturdu. Bugün ‘Casual Modası’ Greyder’le birlikte vazgeçilmez bir akıma dönüştü. Greyder, ayakkabıyla teknolojinin buluşmasını en akılcı fikirlerle hayata geçiriyor, sıcak yaz günlerinde esnek ve havalı, soğuk kış günlerinde suya geçit vermeyen modelleriyle her mevsimde farklı olduğunu kanıtlıyor. %100 deri ürünleri ve geniş üretim kapasitesiyle uluslararası marka yolculuğunda sağlam adımlarla ilerleyen, fark yaratan üretimini kalite ve fonksiyonellikle birleştiren Greyder, şıklığı ve konforu bir arada sunmaya devam ediyor.