E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
selpak tuvaletemerhaba 6

Yenilenen Selpak Tuvalete Merhaba platformunun yeni reklamı yayınlandı

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Tuvalete Merhaba” platformunu yeniledi. Yenilenen “Selpak Tuvalete Merhaba” platformunun reklam filmi, izleyicilerle buluştu.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri bünyesinde faaliyet gösteren Selpak, öncü ve uzman marka kimliği ile çocukların tuvaletle tanıştığı andan ilkokula dek“ilk hijyen”hakkında sunduğu içeriklerle hijyen alışkanlığının kazandırılmasına katkıda bulunuyor.

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu, ebeveynlerin “çocuğuma hijyen eğitimi nasıl verebilirim, çocuğum tuvalet eğitimine hazır mı?” gibi sorularını Bengi Semerci Enstitüsü uzmanlığında yanıtlıyor.

Yenilenen “Selpak Tuvalete Merhaba” platformu ise Rafineri imzasını taşıyan bir reklam filmi ile hedef kitleye ulaşıyor.  

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformunun devam ettiğini aktaran reklam filminde, çocuklara ilk hijyenin öğretildiği vurgulanıyor ve ebeveynlerin tuvalet eğitimi, el yıkama gibi ilk hijyen basamaklarını çocuklarına öğrettiği görülüyor. “Kendinden emin, mutlu çocuklar” mesajını veren filmde, “Selpak Tuvalete Merhaba” platformundaki uygulamaların uzmanlarla birlikte yürütüldüğünün altı çiziliyor.

selpak tuvaletemerhaba 4

Bugüne kadar 18 milyondan fazla ebeveyne ulaşan “Selpak Tuvalete Merhaba” platformu, yenilenen içeriğiyle ailelerin yanında yer almaya devam ediyor. 1-6 yaş arası çocuğu olan anne ve babalara, çocuklarının ilk bireysel hijyen alışkanlıklarının kazandırılmasında Selpak uzmanlığıyla destek olan platform, @selpaktuvaletemerhaba Instagram hesabında ve @selpaktuvaletemerhaba YouTube hesabında ebeveynlerle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir