E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
orkide aile

Yeni Orkide Margarinler Lezzetseverlerle Buluştu: Orkide İle Biz Mutfakta İyiyiz

Orkide, margarin ailesinde yaptığı yenilikler ve tüketicilerle ilk kez buluşan lezzetleriyle “mutfakta iyi olmayı” yeniden tanımlıyor.

Sıvı yağlar, zeytinyağları ve bitkisel margarin ürünleriyle dünyanın yüzü aşkın ülkesinde sofralarda yer alan Orkide, “İyi yaşam” odaklı beslenme trendini margarin ürünleri için yorumladı ve tüketicileri Türkiye’de bir ilk olan yepyeni iki margarinle tanıştırdı.

Orkide yenilediği margarinlerin yanı sıra bitkisel beslenmeye uygun, V-Label EU sertifikalı, zengin Omega3 kaynağı Türkiye’nin ilk vegan margarini “Orkide Vegan” ve sızma Hindistan cevizi yağlı bitkisel margarin “Orkide Coco” ile Türkiye’de margarinde ilkleri tüketicilerine sunuyor. Hepsi Üstün Lezzet Ödüllü olan Orkide Margarinler; her mutfağa, her sofraya keyif, her tarife de lezzet katmayı vaat ediyor.

Orkide’nin yeni margarin ürünleri için hazırlanan ambalajlar, tipografi ve illüstrasyonun içe içe geçtiği estetik ve etkili bir tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ambalajların sürdürebilir ve yenilikçi tasarım yaklaşımları Orkide’yi alışılagelmiş margarinlerden ayrıştırıyor.

Orkide ile biz mutfakta iyiyiz
Son yıllarda büyük bir gelişim gösteren yemek kültürüyle birlikte insanlar artık mutfakta iyi olmak, iyi yemekler yapmak, lezzetin de iyisine ulaşmak istiyor. Orkide’nin margarin ailesi için hazırlanan dört filmde; yemek yapma konusunda acemi olan bir çiftin; Orkide Vegan, Orkide Coco, Orkide Kahvaltım ve Orkide Mutfağım margarinlerini kullanarak yemekle kurduğu keyifli ilişki gözler önüne seriliyor. Ayrıca, geleneksel lezzetler için hazırlanan beşinci filmde ise Orkide Sofranızın Keyfi ile yapılan lezzetli ve iştah açıcı yemekler dikkat çekiyor.

Orkide’nin ruhuna ve dünyasına uygun olarak hazırlanan jingle’lar da filmlere ayrı bir lezzet katıyor. Her filmde ortak kullanılan nakarat bölümü ise kampanyanın mesajını izleyicilere etkili bir şekilde aktarıyor: “Orkide ile biz mutfakta iyiyiz.”

KÜNYE:
MARKA: ORKİDE
ÜRÜN: ORKİDE MARGARİN
REKLAMVEREN YETKİLİSİ: DİLEK EKER, BENGİSU YİĞİT
REKLAM AJANSI: GENNA ISTANBUL
KREATİF DİREKTÖR: NİLÜFER GÜLATA
KREATİF GRUP: GÖKHAN ÜSTÜNEL, CÜNEYT ÖZTÜRK, BURAK AKINCIOĞLU, İHSAN ÇANAKCI, AYKUT TAŞKIN
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ: İDİL OZMAN, SEVİL POLAT, ZEYNEP GÜL
YAPIM ŞİRKETİ: SHORTCUT
YAPIMCI: CEM TOPARLAKLI
YÖNETMEN: CUMHUR KAPLAN
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: ALPER SOYKAN
MÜZİK: HAPPY JINGLES
MEDYA AJANSI: MEDIASTORE
MECRALAR: DIJITAL MECRALAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir