Women.Digital Microsoft Türkiye Ofisinde!

damattween

Women.Digital, Mayıs ayı etkinliğinde Microsoft Türkiye’ye konuk oluyor! 9 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek etkinlikte “Dijital Pazarlamada Yapay Zeka” konusu masaya yatırılacak.

Pazarlama teknolojileri baş döndürücü bir hızda gelişmeye devam ediyor. Günümüz tüketicilerine etkin bir şekilde ulaşmanın ve verimli deneyimler yaşatmanın yolu ise müşterilere dokunulan anları yeni fırsatlara çevirmekten geçiyor. Bu hedeflerle yapılan pazarlama çalışmaları artık yapay zeka ve akıllı yazılımlar çerçevesinde gelişiyor.

Türkiye’den başlayan ve dünya çapında büyüyen bir kadın iletişim ağı olma hayaliyle kurulan Women.Digital platformu da bu ayki etkinliğinde “Yapay Zeka” kavramını ve dijital pazarlamanın geleceğine etkisini ele alıyor. Microsoft Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliğe teknoloji devi Microsoft’tan ve destekçisi olduğu girişimlerden alanında uzman konuşmacılar katılacak.

Etkinlik programı:

18:30 – 19:00

Kayıt & Networking

19:00 – 19:30
Dijital Pazarlamada Yapay Zeka ile Yeni Fırsatlar​

Gökben Utkun Ergüç – Microsoft

19:30 – 20:00

Pazarlamada “An”ların Dönemi – Neden “Şimdi”, “Şu Anda”?

Sevil Özkan – ODC Business Solutions

20:00 – 20:30

Giyim Perakendesine Özel Bir Yapay Zeka Çözümü: Bunsar Görsel Ürün Arama ve Öneri Motoru

Fulya Örün – Bunsar

 

Dijital pazarlama alanında çalışıyor veya kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız; kendi girişiminizi kurduysanız ya da kurmak için adım atıyorsanız; kadınların dijital pazarlama sektöründeki varlığına destek olmak istiyorsanız siz de Women.Digital web sitesi üzerinden bu global topluluğa katılabilirsiniz.

Microsoft Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşecek “Dijital Pazarlamada Yapay Zeka” etkinliği ile ilgili detaylı bilgi ve kayıt için ise Eventbrite sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Women.Digital Etkinliklerine Kimler Katılıyor?

Women.Digital, dijital pazarlama sektöründe çalışan kadınların bir araya geldiği profesyonel bir iletişim ağı. SEM & SEO Ajansı Kubix Digital’in kurucuları ve eski Google çalışanları Pınar Ünsal ile Halide Ebcinoğlu’nun kurduğu girişim; dijital pazarlama sektöründe çalışan kadınları bir araya getirmeyi ve global çapta büyümeye açık bir platform haline gelmeyi amaçlıyor.

Daha önce Women.Digital Kick-Off Meetup, Digital Marketing in a Data-Driven World ve Digital Marketing for Startups başlıkları ile üç etkinlik gerçekleştiren Women.Digital’in iletişim ağında bugün itibariyle 700’ün üzerinde üye bulunuyor.

Girişimin katılımcıları arasında HepsiPay, Türk Telekom, Pegasus, Trendyol, PepsiCo, Metro Toptancı Market, Volkswagen, Sinpaş, Yandex, KolayİK gibi şirketlerde dijital pazarlama alanında çalışan kadınlar da yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir