E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Women.Digital Meetup: Digital Marketing In A Data-Driven World

Dijital pazarlama sektörünün kadın networking platformu Women.Digital, bu ay gerçekleştireceği etkinlikte “Data-Driven Atribution” ve “Programmatic” konularını masaya yatırıyor!

Dijital reklamcılık dünyasının en yeni ve en karmaşık kavramları “Data-Driven Atribution” ve “Programmatic” bugünlerde pazarlamacılar için oldukça önemli iki konu. Google öncülüğünde hayata geçirilen yeni analiz ve hedefleme yöntemleri ile teknolojinin online reklamcılık üzerindeki etkisi, dijital pazarlamayı bambaşka bir boyuta taşıyor. Dolayısıyla reklam verenlerin bu kavramları çok iyi anlaması ve kullanabilmesi başarının anahtarı haline geliyor.

 

Dijital pazarlama alanında çalışan kadınları bir araya getirmek ve kariyerlerine destek olmak amacıyla etkinlikler düzenleyen Women.Digital de Mart ayı etkinliğinde bu iki konuya değinecek. “Digital Marketing in a Data-Driven World” başlığı ile gerçekleşecek meetup’ta data analizi ile ilgili en güncel yöntemler ve programatik reklamcılığın dijital pazarlama üzerindeki etkisi ele alınacak.

 

Meetup SEM & SEO Ajansı Kubix Digital’in kurucuları Halide Ebcinoğlu ve Pınar Ünsal’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Etkinliğin ilk oturumunda Google Türkiye Senior Analytical Consultant’ı Nilay Yatkın; dijital pazarlamada ölçümlemenin önemi, Attribution (İlişkilendirme) modelleri ve örnek analiz çeşitlerini katılımcılarla paylaşacak.

İkinci oturumda ise DoubleClick Business Development Manager’ı Özlem Geyik; Programmatic ekosisteminin dünü, bugünü ve geleceği hakkında bilgi verecek; datanın etkili kullanımı ile ilgili başarılı case study’leri katılımcılara aktaracak.

27 Mart Salı günü Dome İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğe dijital pazarlama alanında çalışan, çalışmak isteyen veya kendini geliştirmek isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilir. Sınırlı kontenjanı olan etkinlikte yerinizi almak için Eventbrite sayfası üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Meetup Programı

18:30 – 19:00
Kayıt

19:00 – 19:15
Açılış Konuşması
Halide Ebcinoğlu, Pınar Ünsal / Co-Founders, Kubix Digital

19:15 – 20:00
Measuring & Understanding Digital Marketing Attribution Models
Nilay Yatkın / Senior Analytical Consultant, Google in Turkey

20:15 – 21:00
Programmatic Advertising: Engaging Audience with Data-Driven Marketing
Özlem Geyik / Business Development Manager, DoubleClick

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir